Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

Buna dimineața ,  [flo2]

 

Dana , f frumos tot ce lucrezi , te pun in atmosfera de crăciun și sărbătoare .  

 

Mihamik, bine ai revenit  [flo2]

 

Ieri a fost zi de piscina , am primit și niște exerciții de întindere , cică sunt cam înțepenită .  [batcap]

Vineri am fost la shopping, defapt târg de crăciun , am depășit 10 mii de pași, 

 

Azi facem pauza , ne ducem la spectacol  [pk]

 

o duminica frumoasa va doresc ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Judoka [pup]multumesc!!!Mai am c ea in lucru, sper sa termin pina simbata ...

 

Eu am fost la petrecerea d ecraciun ieri, asa ca am facut pasi pe tocuri [afro] cred ca trebuie sa-mi caut alt gen de pantofi ca nu mai tine cu tocuri de 10 cm...

 

As vrea sa ma duc la nordi, insa bate virntul foarte tare si e intunecat...poate totusi prind o "gaura" fara vint!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, la voi e mai de gala petrecerea de Craciun? La noi e dupa ore, si cum s-a anuntat zapada, voi veni in cizme. Nici eu nu mai sunt in stare sa merg pe tocuri inalte de cativa ani, desi imi place la nebunie si ma simt cel mai bine pe tocuri. Dar am facut monturi si se pare ca va trebui sa iau masuri, ma dor picioarele tot mai rau, mai ales iarna (culmea, ca iarna port ghete/cizme deci nu am tocuri asa inalte). 

Nu stiu cum va montati voi fetelor sa fiti active, eu ajung acasa cand deja e intuneric de 3 ore si in afara de cina si un film nu-mi mai arde de nimic. Mi-e tare rusine, dar mi-e tot mai greu sa ma mobilizez pe perioada de iarna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu stiu cum va montati voi fetelor sa fiti active, eu ajung acasa cand deja e intuneric de 3 ore si in afara de cina si un film nu-mi mai arde de nimic. Mi-e tare rusine, dar mi-e tot mai greu sa ma mobilizez pe perioada de iarna.

 

Miha, noi suntem înscriși la club de înot . Antrenamente joia și in week end, deci , am, n am chef , ma duc  [:D] , dacă nu apuc sa trec pe acasă îmi pregătesc rucsacul dinainte și îl las in mașina .

In rest , ce mai prind, o plimbare, niște gimnastica. Uneori fac seara, in fata televizorului .

Depinde și ce opțiuni ai pe lângă casa : sala, piscina, patinoar .

Am văzut un curs de fittenis , suna interesant și ar fi potrivit ca ore. 

 

[aerob]  [aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, la voi e mai de gala petrecerea de Craciun?

Hmmm...am mers la restaurant normal, fata fite si pretentii prea amri, insa eu ma respect [:)] m-am imbracat elegant, decent elegant(o rochie neagra de cockteil si un sacou rosu)...

 

Mergeau mai bine pantofii , care erau si mai eleganti dar si mai inalti, insa am renuntat in favoarea unor cizmulite tot cu toc, insa cu ele pot merge mai bine pe strazile astea ale noastre cu pavaj(greu tare de mers cu pantofi cu toc ascutit pe asemenea strazi!!!!! [smulgpar])

 

Mi-am luat brad, inalt, bogat si frumos si o lampa cu lupa pentru hobby-ul meu, am gasit-o la un mega pret in Lidl , eu o urmaresc de vreo luna pe Amazon, aceasi lampa , insa alta firma si d etrei ori mai sucmpa. [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar mi-am luat o rochita draguta pentru petrecerea de Craciun... insa se cam vede burtica prin ea, e sin material tricotat fin si se cam muleaza, ma gandeam sa pun o curea mai lata asa, accesoriu... nu am burta de fapt, dar dupa sarcina si nastere miam schimbat pozitia, nu mai reusesc sa stau cu spatele perfect drept, bazinul sta mai in fata cumva si pare burta... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...