Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare- Cap. 4


Recommended Posts

Eu am dormit cu hopuri asta noapte, o problema de servivi m-a chinuit toata noaptea [:-)))] [:-)))] vremea e mizerabila-iar e vint turbat si ploua cu bulbuci, s emai opreste, apare soarele si apoi o ua d ela capat, ma cam doare capul...poate miine ies la miscare.

 

Ma duc sa lucrez un pic...as fi vrut sa termin astazi insa nu cred ca reusesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineața , 

 

Ieri la antrenament a fost bine, mi a zis și antrenorul ca am făcut progrese .  [aerob]

 

Azi nu știu exact , afara e rece și înnorat . Copiii se recuperează , au avut o săptămâna plină . 

 

Didi, ai mai alergat ?

 

o duminica frumoasa și mișcătoare  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine e soare si s-a mai potolit vintul asta turbat, de aseara si toata noaptea a suflat de am zus ca ia casa pe sus.

 

Suntem in "ochiul uraganului" cred [:D] fara vint prea puternic si fara ploaie, asa ca am profitat si am iesit la nordic.

 

As vrea sa-mi pun un nuantator pe par insa nu mai am nicio masca...cred ca las pe saptamina viitoare.

post-33577-0-62324300-1576409628_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va traiasca William! La multi ani!

Eu in weekend nu m-am miscat foarte mult, a plouat toata sambata si catelusa nu a vrut la plimbare  [batcap]

Duminica a fost soare, dar frig si vant, asa ca am facut curat (cred ca se pune la capitolul "miscare energica") si o prajitura. A vrut de fapt sa fie un tort, fiindca a fost ziua sotului, dar fiindca nu am o cratita rotunda de pus in cuptor, l-am facut patrat. A iesit foarte bun, le-a placut la toti, n-a mai ramas nimic din el, asa ca planul e sa "confectionez" altul cat de curand. Nici nu ma mir ca se pun kilele la loc! Cred ca e si de la frig, imi vine sa mananc tot timpul cand e frig afara. Am decorat cu luminite de Craciun in fata casei si sunt pregatita de Mos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, William! 

Eu deocamdata nu m-am urnit la sala, am muncit f mult, si simt ca m-ar epuiza exercitiile la sala, si mai mananc si multe dulciuri, toata lumea ma serveste cu bomboane si prajituri, uf... si astea nu se vad neaparat in kg multe , ci fac bubite pe piele.... cum m-a facut fii mea de ras pe strada cand eu ii explicam ce e pojarul si cum se manifesta, si ea a strigat " aa, ca bubitele tale !!" :))) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...