Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Operatie scoatere uter


Recommended Posts

Maria, eu nu,vreau sa te sperii, dar consecinte pot aparea, nu e obligatoriu. Exista: aparitia menopauzei, bufeuri, luare in greutate, icontinenta urinara, osteoporoza. Pana la urma e logic, corpul trece printr-o transformare. Dar ebine ca medicii tai sunt asa increzatori. Esti pe partea franceza ? scuze, e doar o curiozitate, cunosc sistemul si nu in bine  [zirea]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Judoka02 sper si eu acuma sa nu fie consecinte dar dupa cit am fost de speriata consecintele astea nu ma mai sperie.

Eu sint in Toronto , de sistemul de aici nu stiu ce sa zic pina acum pentru noi a fost ok dar si eu am auzit multe povesti de accea am crezut ca mor efectiv cind m-au sunat joi sa vin vineri ca doctora vrea sa discute rezultatele si ca ma poate vede in pauza de masa.

 

Aici astia se misca doar daca e ceva ultra grav altfel nu iti fac nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut un carcinom in situ, la col. Dupa conizatie era totul ok , dar dupa ce am avut si bb2, am decis ca e mai bine asa sa elimin orice risc de recidiva. A fost alegerea mea ...

 

Maria, nu ai facut reeducare perineala dupa nastere? Ajuta f mult.

Eu dupa nastere nu mai puteam sa sar coarda sau la trambulina :)). Incet incet a fost ok. Acum o bat pe fiica-mea la coarda.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...