Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viv, o pup pe Silvia si-i urez recuperare rapida!  [pup]  ce scoate? maselele de minte sau altceva?

Da, masele de minte. alea de jos. Sunt curbe, culcate si nu ies ca nu au pe unde.

Alea de sus, slava domnului, i-au iesit si sunt ok. 

Asta pe care i-a scos-o azi a reusit sa o scoata intreaga si e tare frumoasa, a luat-o acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Incredibil, am primit mesaj (SMS) de la Dir. Generală de Pașapoarte că îmi expiră pașaportul și că mă pot programa online pentru emiterea unui pașaport nou! (Culmea e că m-am uitat pe pașaport și chiar expiră)

 

Eu i/as fi intrebat daca le-ai dat explicit acordul sa te contacteze si mai ales sa iti salveze numarul de telefon in baza de date - ca tot am avut azi trainif pe GDPR :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Copilul mare a venit cu o cerinta de la ora de muzica: trebuie sa cumparam chitara sau keyboard. Eu nu sunt asa convinsa ca "trebuie" cred ca le-a zis ceva de genul " ar fi bine sa exersati si acasa". Mai astept un pic sa vad daca chiar "trebuie", dar am inceput sa ma caut un keyboard (i se pare lui mai usor de invatat) si am gasit o multime de modele si preturi. Aveti o recomandare? Probabil va sfarsi ca piesa de mobilier si nimeni nu se va atinge de el asa ca nu doresc ceva sofisticat.

 

Noi am luat una ieftina de la Lidl, la vreo 60 de lire. Aduc instrumente muzicale in nov-dec cam asa.

 

Yamaha F50. Are 5 octave. La ea mai zdrangan si eu cand ma apuca.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

La noi nu prea sunt stiri. Sunt singura cu fetele pana maine, B e in delegatie, apoi luni plec eu. Am vazut o multime (comparat cu inainte) de filme, cateva cu Alicia Vikander - imi place tare mult. 

 

La munca lucrurile sunt calme spre plicticoase. Am avut training pe GDPR azi, foarte misto. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...