Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

Ioana, Patri ia lectii de pian sau e pentru scoala?

Nu mai tin minte.

 

La noi ploua acuma, in averse, mirosul este ravasitor, vuietul ploii ma indeamna la somn.

Am avut zi de stat partial.

 

Am facut pentru prima oara un fel de ciulama de pleurotus - nu ma mai pot opri din mancat. 

Am pus un file de somon proaspat la sare. Il tin asa vreo 3 zile. Ca am de gand sa-l mananc feliute subtiri. Daca iese bun.

 

Vineri fii-mea a fost si a facut figuratie, a filmat, a facut parte dintr-un videoclip pentru o cantareata romanca de renume.  A stat 4 ore a primit 300 de lei, au avut bufet gratis si s-a simtit foarte bine. Mi-a spus ca putin ii pasa daca vor pastra cadrele cu ea. Ea s-a distrat si a mai primit si bani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viviana, dacă puneai și zahăr la somon ieșea gravlax, un soi de somon marinat. (Zahărul scoate mai repede lichidul din pește).

Nu-mi place cu zahar.

Mai iau hering din asta sarat de la un magazin rusesc/moldovenesc, se simte ca are zahar si nu  ma satisface gustul.

 

Tanjesc de fapt dupa peste sarat si uscat cum mancam si aduceam de la Tulcea si din delta. Nu am mai gasit de mult. Toti acuma prefera sa il afume.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi,

 

Viv, face lectii de pian la scoala. 

 

Velvet [flo]

 

Mianna, asta detest cel mai mult la cineva care nu si-a facut treaba, dusul cu zaharelul, ca lasa ca merge si asa.

 

Antmil, intrebare: in afara de Craciun/ Halloween/ Prom ce se mai serbeaza la liceu (cu/ in scoala zic). Imi trebe ptr ceva ce scriu. O sa si gugalesc, da’ m-am gandit ca le aflu mai usor de la tine [flo]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la mine, inceput nou de saptamana, care nu pare a fi prea stresanta. Insa am asa o stare indefinita, parca nu mi-e bine daca nu sunt super ocupata:))))....

La noi se anunta zile frumoase si calduroase, app 25 de grade. Miercuri merg sa vad Mamma Mia iar sambata mergem la teatru. Si, daca azi nu e vant, mergem cu barca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...