Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dupa un zbor de 2 ore am stat in avion legata cu centura inca 2 ore si 20 de minute pentru nu au avut "gate" unde sa ne traga avionul. Ne-a oferit apa cit cuprinde ceea ce a provocat o coada lunga la unica baie (ca la first class nu iti da voie). In rest, toate bune!

Adica ai stat in avionul aterizat, legata cu centura? Sau in avionul ce se rotea deasupra aeroportului?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata,

Au descoperit America!  [aerob]  Nu trebuie sa mai stau 4-5 ore la coada la ISC. Se pot trimite actele prin e-mail!

Era si cazul dupa ce toti care dau pe acolo le platesc 0,6% din valoarea constructiei!

 

Aseara pe la 8 am fost cu Silvi sa-si cumpere blugi. Si-a gasit. Foarte nedumerita ca de ce am fost de acord ca blugii sa fie mai scumpi decat e obisnuita ea. La inceput nici nu dorea sa-i cumpere. Nu au fost decat 40 euro perechea.

 

Am avut pofta si de ciorba de peste. Zis si facut. Am cumparat pestele, am facut, am mancat.

 

Acuma sunt cu actele in fata, ttrebui sa dau o fuga si pana la tara ca am comandat tevi pentru gard.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Good morning! Nimic spectaculos din nordul salbatic:)))  Ultimele zvacniri ale verii. De sapt viitoare pare ca vine toamna.

In rest, m-am specializat in baghete fara framantare... Fac cate 2 baghete in fiecare zi, se termina "ca painea calda" [:)] Se fac super usor si important e ca nu murdaresc multe chestii, nici macar blatul....

 

Laura, ai dreptate, e mult prea complicat, cred ca ma reorientez spre resturant, imi ramane doar sa conving familionul..

 

Interesant ce povestesti tu acolo Miha...Pe mine nu ma atrag deloc asemenea "sezatori"... Eu ma duc la chestii mai superficiale:))) Tocmai ce am rezervat un "afernoon tea- Downton Abbey style". ahh, si azi merg la Mamma Mia, iar in weekend la teatru.

 

Viv, spor la alergat... Cand planuiti sa fiti gata de mutare? Mai aveti multa hartogaraie de facut?

 

Ant, esti foarte plimbareata! Imi place de tine:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua!

 

revin si eu dupa o pauza mare. am avut un concediu asa de frumos. inca sunt sub vraja. le-a placut si fetelor mult. sigur o sa mai mergem pe transrarau, poate sa stam mai mult in zona.

ne-am intalnit la piatra neamt cu Laura. (multumim pentru bunatati, Laura!) telegondola era defecta si la dus si la intors asa ca am ratat plimbarea.

 

saptamana trecuta au inceput fetele scoala/gradinita.

crina nu a avut emotii, doar s-a bucurat de intalnirea cu colegii. mica insa nu prea se bucura de gradinita. inca nu vrea dimineata sa mergem, vrea sa stau cu ea, dar dupa ce plec eu e ok. am vazut filmari de la activitati, de la masa si vad ca se joaca, vorbeste cu colegii. sper ca in cateva zile sa se integreze complet. ea e cea mai mica din grupa.

 

sambata am fost la o nunta la galati iar de luni am inceput munca.

 

ma duc inapoi sa vad ce ati mai facut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja pai nu e sezatoare aia cu ceaiul??? :)))

 

Eh, sunt și eu culturală câteodată :))). Vineri merg la meci de hokey :))), meciul de deschidere de sezon! Iar peste vreo doua săptămâni la teatru și eu. Iar mai încolo ma culturalizez la Spa :)). Variațiune ce naiba! :)))

:))) Nu,nu,  tu esti mult mai culturala:))) Sezatoarea mea cu ceaiul, e pur si simplu baut ceai pe bani multi:))) Hai, ca ne-o da si o prajitura...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...