Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

aceste cuvinte ne doare [:)] cum sa n-ai de ce? hai pentru o intalnire pinguinceasca, si promitem s-o facem la Cocosatu' [:-)))]

 

Promit ca atunci când Ardealul va fi legat de București cu autostrada, sa pot parcurge decent cei 1800 km dus întors, sa o fac și pe asta! Sper sa ma aștepte cocoșatul :)). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu stiu nici micii de la Cocosatu' si nici Dedulestii si sint din Bucuresti...ma rog, nu am fost in Bucuresti din 2002 asa ca, iertare! Dar iubesc micii si ii fac singura acasa. Gustul copilariei este "micu' si un Pecsi"...unde "oamenii mari" servesc micul cu bere, eu trag cu Pepsi (musai Pepsi din Mexic unde inca il fac cu zahar, nu cu high fructose corn syrup). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar stiti ca patronul terasei asteia s-a sinucis acum vreo 6 ani? Dar mici au ramas la fel de buni.

 

---

Traiti zile cand  aveti impresia ca nimic nu merge bine? Ca intalniti numai obstacole si treceti de la starea de mut muntii din loc la starea de lehamite cand va vine sa o lasati balta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antmil, dar tu mai ai rude in Bucuresti?

 

Mai am ceva unchi/matusi, vreo 2-3 verisori de gradul 2 si o verisoara primara dar nu eram apropiate nici cind locuiam in Romania.

 

Dintre matusi/unchi au venit ei incoace si i-am mai vazut. Nu am avut familie mare niciodata...adica nu la dimensiunile familei sotului :) :) :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...