Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Miha, pe amenda scrie ca am parcat in loc nepermis. Eu parchez acolo de ani de zile. Am parcat exact intre liniile albe de pe asfalt, am platit parcarea la aparatul care era la 10 m de masina..Ahh, te invidiez, baietii mei nu vor sa mai iasa cu mine :((( Si eu stiam ca plosnitele sunt ceva "greu de ucis"... Maine la noi vine vijelia cea mare, la noi nu va fi asa de rau ca mai sus pe coasta vestica...Au zis la TV ca cei care vor sa isi anuleze biletele de tren, pot sa o faca gratis... Mianna, drum bun!

 

Anja, băieții tai merg in concediu cu voi. Compensează :)). 

 

Da, al meu de la Göteborg zboară, e avertizare de nivel 2 acolo. Aici la noi e nivel 1, dar vapoarele au fost anulate/întârziate. 

O sa vedem mâine. Ar trebui sa plece pe la ora 18, taman in furtuna furtunii. As prefera sa nu vina pe vreme așa nasoala. Nici nu vine direct, vine prin Stockholm. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am stink bugs/plosnite verzi, in schimb in ultimile saptamini, in jurul garii de unde iau trenul catre NYC s-au inmultit ceva de speriat sconcsii...pute uneori dimineata de iti vine sa vomiti. Sa mirosi la prima ora (cind inca narile sint disperate dupa aroma cafelei) "emanatiile" de la un sconcs este greu de imaginat pentru "inocenti". 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, da, Antmil alea sunt scarboseniile.

 

Mianna, e asa: stau in balcon la tigara si imi pica cate un cap, alta imi plonjeaza printre picioare, se ascund in cusaturi si in buzunarele rufelor de pe balcon si daca uit sa le scutur le calc cu masina si fac un zgomot sinistru cand crapa si pateaaaaza, apoi is alea mai indraznete ce patrund in dormitorul conjugal si topaie de colo-colo lovindu-se sinistru de obecte.

 

Aseara cand eram aproape adormita m-a lovit una in mana, a ricosat in lampita si a cazut sub noptiera in timp ce eu disperata strigam Maya, Maya, Maya gandind ca ma salveaza. Ca ea killereste gandacii, mustele si tantarii.

A venit saraca alergand, s-a urcat in pat si neclintita se uita la mine. Privirea ei mi-a amintit ca nici ei nu-i plac scarboseniile astea ca put si stranuta din cauza lor.

 

Fii-mea a venit si ea intr-un suflet crezand ca strigatul meu Maya, Maya, Maya, e semn ca a patit ceva pisica.

 

Pana la urma am prins-o cu hartie igienica si am dat-o la wc trecand-o mai intai pe la nasul pisicii care a sarit ca un arc. Dar am imbratisat-o cu drag. Pe pisica.

 

 Acanthosoma haemorrhoidale cu colorit aposematic, conexivumul uniform verzui si secretie portocalie urat mirositoare.

 

Cu alte cuvinte sunt niste hemoroizi urat mirositori.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...