Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna ziua!

 

lauranico, sanatate! e perioada asta in care nu prea stii cum sa te imbraci...ba e soare, ba nu e, ba ploua, ba bate vantul. cel putin la noi asa e. eu am la birou si incaltari de mai multe feluri si sacou/plovar ca sa ma adaptez rapid.

 

fleur, michelle, multumesc pentru informatii. mai citesc putin sa ma hotarasc de care comand, ca vreau sa fie cadou de ziua mea [:)]

 

roxana, spor la treaba, sa scapi cu bine de perioada aglomerata!

 

zi buna tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Rox, mulțumesc, nu mi-ar fi trecut prin cap să caut pe youtube concertul nr. 3 de Rachmaninov cântat chiar de el! E cântat puțin altfel decât sunt obișnuită, dar e foarte, foarte frumos. Foarte rusesc, așa :).

 

Spor la treburi, să iasă bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! 

 

Mihaela, sanatate multa! Ma bucur ca te simti mai bine. 

 

Roxana, spor la treaba (am vrut sa pozez feciorul cu ce era imbracat azi sa iti arat, dar s-a uitat criminal la mine si a zis "Nu! Spune doar multumesc!"). 

 

Michelle, ce mai face Will? Care sunt impresiile dupa mai multe saptamani de liceu ?

 

Viviana, vai de capul tau, mai multa treaba ti-ai facut! Nasol moment [:(]. Silvia cum mai e? 

Eu nu am mai vazut demult un film bun, ia sa imi planific o vizionare pt seara asta! 

 

La noi e frig si ploaie (6 grade erau la 7). Dupa masa avem degustare de must. Facem vin si anul asta si azi scoate barbatul mustul sa il puna in damigene. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ca inca nu-i pranzul.

 

Parchetul nu a iesit chiar bine dar e mai dragut decat inainte. Adica nu e mai rau, dar nici la fel.

 

Silvi e foarte, foarte bine. A trecut peste perioada gri din viata ei. S-a distrat vacanta asta cum de mult nu a mai facut-o. E mandra de ea ca a reusit sa dea jos 10 kg si mai are vreo 6.

Pe 1 octombrie incepe cursurile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, merci de link. Ati citit ca la vioara nu s-a dat locul intai?...cica nici-un candidat nu a impresionat juriul....ma lasi....astea-s fite de juriu...Si baietii pregatesc Debussi si Rachmaninov pt Moscova, asta daca vor sa puna osul la treaba...

 

Sa va povestesc cu ce ma ocup... Anul asta, am zis sa facem vacanta de Craciun/Revelion la ski, si sa o facem cu prietenii. Insa ce sa ma fac, ca nu ne potrivim nici cum.

Noi vrem sapt de revelion la ski, si Craciunul acasa. Altii vor invers:))) Noi vrem munti inalti si sute de km de partie, altii nu stiu ce vor si nici nuyu prea le pasa:)))

Eu vreau hotel cu spa, piscina, breakfast si dinner, sa imi faca patul si sa imi schimbe prosoapele .))Ei vor o vila mare in care sa stam 4 familii si sa mancam in camera...

Ce ma fac, ce ma fac?...:)))) Am renuntat la perioada, dar la restul.... [batcap]

Concluzia e, ca sunt ff dificila, si prevad ca vom merge doar noi 4, undeva, candva:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am terminat bagajele pentru saptamana asta. jur ca-mi vine sa nu mai fac nimic

 

anja, da, de acord cu fitele de juriu. succes bajetzilor! [pup]

cat despre vacanta la ski - daca vreti sa fiti cu totii, luati vila. si dupa mine ar fi mai distractiv. daca nu e musai... hotelul, voi :). succes la decizii! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...