Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Mianna, maxim mi-a placut "Pisici"!  Actori tineri, expresivi, cu voci bune. Am ras in hohote dar mi-au dat si lacrimile la unele scene. Punerea in scena e in stilul Ada Milea, cu  tot felul de instrumente de percutie mai neconventionale si o chitara clasica. 

 

mersi! sper sa ajung la el cand or veni in Bucuresti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e ziua Ioanei? pai La Multi Ani din toata inima, si multe-multe bucurii! [artif]

 

abia apuc sa va citesc [:)]  am mult de lucru, si mi-am cam facut de cap saptamana trecuta, cu multe concerte folk - desi ar fi fost nevoie sa lucrez suplimentar ca sa ajung la zi. asta e, recuperez saptamana asta. macar mi-am incarcat bine de tot bateriile cu atatea concerte faine (nu mai stiu daca v-am zis ca am chiulit de la teambuilding din cauza concertelor [:I]  as fi pierdut 3 concerte, de-alea de care am parte cel mult o data pe an - asa ca n-am  vrut sa imi petrec serile gandindu-ma unde as fi putut fi daca nu "cladeam echipa". sunt convinsa ca echipa va profita mai mult de o persoana relaxata, decat de una care s-ar fi frustrat din cauza conflictului de interese [:D] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...