Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Silvi a inceput si ea cursurile. I-a placut mai mult decat dincolo. A spus ca nu sufera comparatie in materie de dotari si comportament profesori si Erasmus. Aici au locuri.

 

O sa faca matematica si cibernetica si informatica si drept. Asta doar in primul an. Dupa aceea numai materii de specialitate.

Au parteneriate cu foarte multe companii private care angajeaza part-time studenti din primul an ceea ce a incantat-o.

 

Pana acum toate bune.

Bravo, ma bucur ca ii place! Mult succes!

Nu  mai tin minte: la ce facultate e acum? ceva din ASE, nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Deci azi am fost la un interviu la o scoala privata unde Maya a facut o impresie ff buna. Si noua ne-a placut directorul si scoala. Mai avem cateva piste, si in primavara vom lua decizia.

 

 

Coca, succes in procesul de cautare.  [flo2]

 

Noi avem maine liber, ca e ziua nemtilor. Bine, copiii au liber trei zile, ca au facut punte. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! 

 

Coca și Judoka, cred ca ar trebui sa va spunem bine ați venit!  [flo2]  Sper sa rămâneți :). 

 

Fleur, spor la obișnuit Eric ci camera lui :). Silvia pana pe la 9 ani a venit noapte de noapte pe la 2-3 la noi in dormitor. Credeam ca nu mai scăpăm de ea :)). Acum mi-e dor de vremurile alea :)). 

 

O zi frumoasa! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Coca, succes in procesul de cautare.  [flo2]

 

Noi avem maine liber, ca e ziua nemtilor. Bine, copiii au liber trei zile, ca au facut punte. 

Ziua reunificarii, nu?

 

Constat ca nu numai la noi se fac punti pentru a uni o zi libera cu weekendul. Crezusem ca e inventie romaneasca ca sa scoata cat mai multe zile libere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...