Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Asta cu ziua educatiei, 5 octombrie, nu o inteleg deloc! Nu vorbesc ca e anul asta ziua de dinaintea referendumului, ci asa in general.

 

Aceasta zi de 5 oct  - ziua educatiei - in unele judete este decretata zi libera, se sta acasa (doar copiii, deci din nou probleme pt parintii care lucreaza), pe cand in alte judete se merge la scoala, dar se fac diverse alte activitati. 

Intrebarea mea de bun simt ar fi: ce statut are aceasta zi, de este la latitudinea fiecarui judet sa aleaga daca este libera sau nu? Structura anului scolar nu este aceeasi in toata tara? Aceasta zi nu face parte din structura anului scolar, precum cele 34 de saptamani de scoala, vacante scolare, saptamana dedicata "Scolii altfel" s.a ? Nu inteleg cum este gestionata aceasta zi si de unde diferentele astea de la un judet la altul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

va pup. [flo2]

 

la mine,alte activitati vineri...fiind din scurt,ca de obicei,nu stim inca ce si care si cum.... [alcool] pierdere de timp.mai bine ore normale.si-asa,nu se mai omoara cu invatatul,majoritatea...

 

am primit vesti din cele mai proaste...sunt...f afectata.si mai trebuie sa astept un rezultat,al omului care mi-a dat viata si a avut grija de mine si m-a ajutat toata viata pana acum...sper sa ne-ajute Dumnezeu...

 

asta mi-am dorit in ultimii 10 ani,un copil.sa-l ajut si sa-l iubesc asa cum au facut ai mei cu mine...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet îmi pare rău, sănătate multă mamei tale  [flo2] . 

 

Viv, nu se vede poza :(. 

Cum te mai simți? 

 

Eu sunt Ok acum, văd ca nu am regresat, joi îmi fac analizele sa văd dacă s-au inversat valorile la hormonii tiroidieni, sper sa nu fi ajuns in direcția hipo. 

 

Seara frumoasa! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...