Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Velvet îmi pare rău, sănătate multă mamei tale  [flo2] . 

 

Viv, nu se vede poza :(. 

Cum te mai simți? 

 

Eu sunt Ok acum, văd ca nu am regresat, joi îmi fac analizele sa văd dacă s-au inversat valorile la hormonii tiroidieni, sper sa nu fi ajuns in direcția hipo. 

 

Seara frumoasa! 

Care poza? Am pus un link youtube.

Ma simt asa si asa. E bine dupa supozitor si ma pot misca. Am fost azi toata ziua plecata. Acuma e rau. Dar stau intinsa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daniela multumesc mult  [floare3]  dar...desi am luptat la sange pt copilul meu,nu mi s-a dat.Dumnezeu considera ca altele merita,eu nu...cele care ii abandoneaza,bat,fac 10 si n-au cu ce-i hrani macar.,fac nspe avorturi inainte cu n barbati...nu,n-am meritat,in opinia Celui de Sus...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

minunat videoclip,viv ! dar,n-am meritat...

 

 

Asa gandim noi oamenii pt ca nu vedem tot timpul logica si rostul celor lumesti.

 

Am o prietena, o fiinta extraordinara, care nu a putut avea copii, dar care indirect a daruit mult mai mult copiilor care aveau nevoie. 

 

multa putere si sa auzi vesti bune  [flo2] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, te imbratisez! Sper sa fie vesti bune cu mama, si multa sanatate si putere! [flo2] 

Am tot scris si apoi am sters, pt ca nu vrut azi sa scriu aici ce simt despre lupta si disperarea de a avea un copil.Vreau numai sa spun, ca miracole se intampla, ca stiinta a progresat, ca sunt mame care nasc si la 40 si ceva de ani, si ca sunt mame care decid sa aiba copii fara sa fie casatorite sau intr-o relatie, si carora putin le pasa de familia traditionala.  [pup]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anja multumesc mult  [pup]  mie nu-mi pasa de "familia traditionala"...am luptat,am trecut prin iad,dar...nu s-a putut.acum, pur si simplu nu pot sa merg dupa puii pe care ii mai am...vreau sa plec de-aici, serviciu nu gasesc sa ma pot transfera...nu vad cum as mai face un copil acum,cu un tata cu alta familie si cu mine cu dorinta si necesitatea  de-a parasi locul asta...multe,prea multe...dar,nici nu pot renunta la ei,am platit taxa si anul asta...o povara si o mare durere...nu stiu cand o sa-mi revin.if ever....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...