Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

Viata e tare complicata, si nu stim niciodata ce ne asteapta dupa colt. iSunt sigura ca vei gasi puterea sa treci si peste hopurile astea si vei gasi raspunsurile la intrebarile pe care le ai. Dupa cum zise si faimosul din Beatles: "In the end, everything will be okay and if not okay, then it's not the end"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viv, nu știam ce ai postat, bănuiam ca o poza...ne se vedea nimic. Acum văd. :)

Imi pare rău ca nu ești Ok...dar știu ca durează recuperarea “noadei”. Of...

 

Apropo de foc și sabie sa ai un copil, tocmai am vb cu sora mea azi...încep și ei încercările printr-o clinica de fertilizare, de un an jumate încoace nu au reușit...ea are 41 de ani imediat. Ea și-a dorit copii demult, dar a avut parteneri nepotriviți. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

in alte parti e mai rau (sau mai bine) decat la noi; de ex, daca la noi cade ceva intr-o duminica, pierzi ziua aia libera. stiu ca sunt tari in care in cazuri de-astea e libera ziua de luni.

 

Aici asa e si mi se pare normal.

Anul asta, daca nu ma insel, si ziua Quebecului ( 24 iunie) si ziua Canadei ( 1 iulie) au cazut duminica si am avut liber lunea urmatoare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, never say never. Eu sunt exemplul viu de cea care credea ca in veacul vecilor n o sa aiba copil, ca a pierdut toate ocaziile... Si acum, la o varsta ridicola pt asa ceva, visez la al doilea.

Sanatate multa mamei tale.

 

Mihaela , bafta surorii, sa va dea o veste buna in curand.

 

Asta cu de ziua educatiei stam acasa mi se pare o faza absurda de a dreptul. Rasu plansu.

 

Azi am avut o zi cam de cacao. Colac peste pupaza directoarea s a gandit sa facem un exercitiu de alarma de incendiu si ne a scos pe toti afara pe o ploaie mocaneasca. Copiii dardaiau in tricouri cum iesisera direct din clase, aia mici plangeau, o nebunie, ce mai. Ma rog o fi fost planificata treaba dar naspa a mai fost pe vremea aia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata

 

velvet, imi pare foarte rau de vestile proaste. inteleg ca tatal tau nu e bine deloc. daca putem ajuta... cu orice, cu drag. sper sa fie lucrurile mai bune decat par [flo]

 

Fleur, eu sa stii ca iti tin pumnii la nr. 2 :). ce conteaza varsta,.... tu daca simti ca va fi ok.. go for it!!!

 

ant, concediu placut in continuare... o poza, ceva??? orice?? :)

 

Mihaela, sper sa nu mai ai recaderi.

 

zi frumoasa tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

velvet, te imbratisez strans, strans!  Iti intreleg perfect panica legata de parintii tai. Ie doresc sanatate multa, multa, sa treceti cu bine peste orice hop apare in cale. Legat de copii, nu am cuvinte care sa iti aline durerea. Dar cred cu tarie ca nu e vorba de ce meriti sau nu. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...