Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna dimineata!

 

astazi am ajuns si eu bine la munca. mica a ramas acasa cu mama, vesela si fericita [:)] noroc cu referendumul ca sta acasa 3 zile.

 

mihaela, sa stii ca ce povestesti cu Diana experimentez cu Crina in privinta dormutului. 10 ani dar nu a dormit niciodata la bunici, verisoare, prietenietc chiar daca altii vin la ea. nu a fost in tabara din acelasi motiv. dar, la cresa /gradinita nu a plans. chiar si cand era foarte mica puteam vorbi cu ea si intelegea. 

diferenta e ca Iuli nu asculta nimic, incepe sa planga si sa tipe si nu mai pot sa vorbesc ca vorbesc degeaba. solutia e sa plec si ea apoi se linisteste doar ca e foarte greu.

 

monica, multumesc! cred ca copilul 2 e mai plangacios si cere mai multa atentie...sau e doar o coincidenta ca la noi doar micutele fac scandal. tu ai scapat!

 

vad ca faceti planuri de vacanta pe termen lung. eu nu vizualizez inca o perioada in care nu o sa mai am fetele dupa mine. ultima data am fost doar cu dl. sot cand eram insarcinata cu C, la Albena. asta a fost acum 2 vieti [:-)))]

 

gata, plec la treaba...

zi buna tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi, Diana e Iulia și Crina împreuna :). Pt ca exact cum scrii despre Iulia, așa făcea Diana când o lăsam la cămin. Știu exact cât e de greu. Vreau doar sa îți spun ca e posibil sa se liniștească, dar dacă nu, sa nu te stresezi. Anii trec atât de repede! Știu ca atunci când ai copii mici ti se pare ireal ca va veni vremea când ei vor fi mari. Dar va veni și nu vei știi când a trecut :(

 

O vineri frumoasa va doresc! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...