Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

Anja, nu stiu, e never ending story.

Eu stau pe ipad, adblock e instalat, in configurari e activat si ttusi reclama apare. Pe la tehnice, nu prea imi vine sa scriu, dupa ce am primit mesaje jignitoare. Dc e forumul meu de suflet de atatia ani. C’est la vie, mergem mai departe , sunt alte lucruri mai grave ca acesta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Pt Corina,. Sunt impresionata ca ai inteles ce a vrut sa zica domnita, si i-ai mai dat si sfaturi. Voi va prindeti ce suferinta se ascunde aici...Nu trisati, si nu cititi inainte sa raspundeti:))) "Am făcut ma doare in cat si stârnit am 5 sap de sarcina afecteaza pe bebe cu ceva nu iau medicamente."

 

mi-am dat seama ca a scris de pe telefon si autocorrect i-a jucat feste :-)).

traducerea ar fi "am racit ma doare in gat si stranut..." iar "facea in sarcina" trebuia sa fie "raceala in sarcina"...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața!

 

Anja, nu stiu, e never ending story.

Eu stau pe ipad, adblock e instalat, in configurari e activat si ttusi reclama apare. Pe la tehnice, nu prea imi vine sa scriu, dupa ce am primit mesaje jignitoare. Dc e forumul meu de suflet de atatia ani. C’est la vie, mergem mai departe , sunt alte lucruri mai grave ca acesta.

 

Judoka, am scris și la tehnice, ca să intri pe varianta de mobil trebuie să accesezi Comunitate și apoi în josul paginii ai un link Site mobil. Sau dacă nu merge așa să ștergi cookie-urile din browserul de pe tabletă și să te conectezi din nou la forum. Ar trebui să te conecteze pe varianta de mobil.

 

O zi frumoasă vă doresc, eu am azi de alergat în 3 direcții.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Stiti ca se zice ca nu e frumos sa razi de altii! Ehh, o dadui si eu in "facea" ca si domnita!

E drept, ca nu in sarcina:)))  Ma doare capul, gatul, si stranut de am "starnit"ceva... Sunt pe ceai si alte chestii si cam zac.. Sper sa imi revin, repede, cam intr-o ora:))) ca aveam planuri sa merg la un targ de toamna cu fructe si vechituri, si apoi sa ma duc la cules de kantarelle...

Un weekend minunat!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna! 

 

De când mi-am mai revenit cu boala, se fac trei săptămâni acum, am început sa merg. La început câte 1-2 km și acum am ajuns azi la 5,5. Am de gând sa continui, chiar și la iarna. Ma simt foarte bine de când fac asta. Plimbările sunt mereu in pădure sau pe malul marii, cu Winston. Azi a fost prima data când am mers in doua ture. Am plecat dimineața sa îmi cumpăr o pereche de pantaloni de sport, mai groși. Și de acolo am dat o tura lunga prin orașul vechi, luasem și aparatul foto și a ieșit o sesiune foto faina. E superb toamna in oraș. 

 

Apoi am făcut prânzul și am plecat cu Winston in pădure, unde am dat de Diana la ciuperci :). Eu mai am in congelator așa ca nu am stat. Ne-am plimbat o ora. 

 

Acum am ajuns acasa, îmi pun un pahar de rosé și ma așez la un film.

 

Seara frumoasa! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Maya anul asta e ultimul an la scoala primara. Asa ca de o luna ne agitam sa vedem unde merge mai departe. Exclus sa mearga la scoala de care apartinem ca e f proasta. E incredibil cum corpul profesoral face muzica. Primara e f buna, cu f multi copii buni si f buni, dar toti pleaca la alte colegii. Deci azi am fost la un interviu la o scoala privata unde Maya a facut o impresie ff buna. Si noua ne-a placut directorul si scoala. Mai avem cateva piste, si in primavara vom lua decizia.
succes! In ce clasa trece? 
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...