Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ati auzit ca au adus-o pe Veorica in trupa Divertis:)))? Cu calamitatile care este:))) Am ras cu lacrimi! Talentat a fost Gyuri!

Sa aveti o seara minunata!

https://www.facebook.com/fristei/videos/10209618930828883/UzpfSTE2MjkzOTc1NTg6MTAyMTU3MTcyODg3NTg0MzU/

 

Daniela, intrebare retorica pt tine (asa sa te tachinez pt discutia de la Referendum [flo2] ), pe doamna Veorica o bagam la destepti? [batcap]

(ca prosti ca ea "nu se poate" defini)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineața (la amiaza de la mine). S-a terminat vacanța; ieri la servici abia mi-am găsit biroul de hârtii pana la tavan!!! Am lucrat la foc intens toată ziua ca sa prind din urma...noroc ca luni sint liberă. Azi aveam întîlnire la Met cu o colega dar a răcit așa ca am anulat...deci, sint in Brooklyn cu pruncul mic la un lunch si apoi merg la mani-pedi. Soțul are o nunta de fotografiat azi așa ca sint pe cont propriu. Am lăsat tona de rufe murdare sa ies in oraș :) :) :) gospodina rea ce sint!!! 

 

Maine soțul merge la pescuit de dimineața cu niște veri primari...eu le pregătesc un prânz ușor și apoi am bilete la un festival de filme de scurt metraj. Merg in fiecare an; imi face o plăcere deosebita! Festivalul este “live” in mai multe sali deodată (chiar și in alte tari) și la final se votează (spectatorii) un câștigător. In trecut au fost și doua filme românești...cred ca doua! 

 

Anja, am văzut si eu clipul Veorica/Divertis....am ras cu lacrimi!

 

Miha, vesti bune!!! Imi place!!! Tine-o tot așa! Trebuie și eu sa reîncep plimbările la mare. Acum au voie și câinii așa ca pot merge cu ei. 

 

Mai citesc, mai revin!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ati auzit ca au adus-o pe Veorica in trupa Divertis:)))? Cu calamitatile care este:))) Am ras cu lacrimi! Talentat a fost Gyuri! Sa aveti o seara minunata! https://www.facebook.com/fristei/videos/10209618930828883/UzpfSTE2MjkzOTc1NTg6MTAyMTU3MTcyODg3NTg0MzU/ Daniela, intrebare retorica pt tine (asa sa te tachinez pt discutia de la Referendum [flo2] ), pe doamna Veorica o bagam la destepti? [batcap] (ca prosti ca ea "nu se poate" defini)

 

Vai am ras cu lacrimi, am văzut de dimineața! 

 

Ai găsit ciuperci? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, NUUU! Plecai sa caut padure cu ciuperci, inarmata cu cizme, cosulet .. M-a oprit intai barbatu' cica sa facem o tura pe mare, ca e marea oglinda. Apoi, prietenele de ciuperci. au hotarat ca mai bine o cafea la soare, in centru... Asa ca, cu cosulet si cizmulite, ne priponiram pe o terasa la soare...:)))Si uite asa se dusera ciupercile mele...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...