Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

Nu mai dorm la ora asta pentru ca aseara fii-mea a fost intr-un club in Centrul Vechi, la ziua unei prietene si m-a sunat pe la 5 sa-mi spuna ca e ok, Clubul in care a fost a luat foc, la etaj, unde era un restaurant, se pare ca s-a extins si la niste cluburi alaturate.

 

Au intervenit pompierii foarte repede si au stins focul repede. Ea era afara, se plimba cand a inceput. 

Se pare ca ar fi murit niste dansatoare ale Clubului, dar asta nu e ceva oficial. 

Cert e ca a ajuns acasa foarte speriata, infrigurata ca nu si-a mai putut recupera blazerul, si nici taxi sau uber nu a gasit ca nu venea nimeni in zona.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viviana, ce sperietura!!!! Bine ca e ok Silvia [pup]

 

ant, bine ai revenit! Si spor la recuperat hihihi

 

anja, mortala ai fost... astia care te-au deturnat de la ciupercit sunt de vina :)))

 

mcoca, cum mai stati cu virozele? Sper ca v-ati revenit

 

zikilescu, iar ai disparut in ceata??!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Viviana, groaznic cu incendiile  [fri]

Anja, deci s-a rezolvat cu hotelul ? 

Coca, multa sanatate, sper ca esti mai bine.

Mihaela, esti o inspiratie cu plimbarile.  [:)]

 

Intreba Viviana cum e vremea. Ieri a fost superb, 15 grade, putin innorat, am profitat si am bagat sport.

 

In rest, nu stiu cum trece week end ul asta asa repede, si am avut si zile libere  [batcap] Pustiul are un ierbar de facut, de adunat zece frunze, nu sunt sigura de un copac, poate va cer ajutorul.

 

o duminica frumoasa  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv, care club? ca nicio stire nu mentioneaza vreun nume

 

bine ca Silvia e ok, imi dau seama ce sperietura a tras [pup]

 

eu aseara am fost cu niste prietene la un restaurant nou descoperit, pentru must si oaie la jar. au fost excelente. (Viv, e pe langa tine, pe strada Ion Neculce - Gastronomika il cheama pe restaurant)

 

azi ies tot cu ele la un restaurant de langa mine.

 

saptamana viitoare e agitate rau, am 5 seri de folk - si nu numa' seri, in week-end e festivalul Folk You, care incepe de la ora 16 [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar, voi cum stati cu intemperiile vremii? 

 

nimic nu stii, sunt interperii [:-)))] 

 

 

mie imi place ca inca se mai poate sta la terasa.aseara una din prietene n-a fost pregatita pentru asta, a tremurat un pic (am stat pana pe la 11 seara), dar paturica oferita de restaurant a fost de ajutor. azi am anuntat-o ca stam tot la terasa (macar asta e cat de cat la soare, si mergem de la ora 3).  

 

mi-a placut de Silvia in filmulet! o mai pup o data [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aminna, e vorba de S-club. 

Am inteles ca incendiul s-a propagat la etajul clubului unde este restaurantul, de la un depozit din apropiere.

 

aveau o masa  cred ca la etaj cand o flacara mare a izbucnit langa ei. S-au speriat si au fugit, toata lumea a fugit, a fost buluceala. Acolo in vitrina danseaza niste fete si nu stiau daca au resusit sa iasa. Lumea vorbea ca au cazut victime. Din fericire s-a dovedit doar "vorba lumii".

 

Prietenii ei au mai stat pe acolo gandind ca poate isi pot recupera posetele/borsetele cu bani chei de la casa, acte, etc. dar li s-a spus ca e risc de prabusire. Si nu le-a dat voie.

 

Ea s-a intors acasa cu un prieten care a ramas fara chei, acte si nu avea unde sa doarma.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-a sunat Silvi pe la 4 si ceva, cred ca era trecut de 4 jumatate. Eram aburita de somn cand am auzit asta: mami, sa stii ca sunt OK (mi-a zburat si inima din piept si somnul), eram afara cand a luat foc clubul, ma gandeam ca daca te uiti la stiri sa nu te ingrijorezi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...