Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

Bună după-amiaza!

 

Viviana, ce sperietură, bine că nu s-a întâmplat nimic.

 

Azi n-am ieșit din casă decât până la magazinul din sat să iau pâine și o tanti se certa cu vânzătoarea că vrea să cumpere bere :), vânzătoarea îi explica că n-are voie să vândă alcool (magazinul e chiar lângă secția de votare).

 

Cam atât de la mine, mă apuc de lucru că mai am ceva de făcut pentru mâine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

nimic nu stii, sunt interperii [:-)))] 

 

Fiindca ati readus-o in memoria colectiva pe Veorica, aceasta "Calamity Jane" a Romaniei, ati ciitit ca au aterizat-o la locul gresit? [alcool] Doamne, iarta-ma, dar se pare ca si pilotii si-au pierdut mintile odata cu guvernul asta de incompetenti [avion] 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anja, mortala ai fost... astia care te-au deturnat de la ciupercit sunt de vina :)))

Daaaa, lume rea...nici prietenii nu mai sunt ce erau....

 

Si ca sa detaliez, in afara de cizmulite si cosulete:))) eram "flower power". [flu]Adica, nu stiam unde sa mergem, pusesem eu pe GPS niste cranguri prin apropiere, dar habar nu aveam daca pe acolo ar creste ceva ciuperci. Apoi, nici-una nu stiam de care cipuerci sa culegem... Eram pe cat de echipate  (am uitat pelerinele de ploaie [toanerele]) pe atat de ignorante...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fiindca ati readus-o in memoria colectiva pe Veorica, aceasta "Calamity Jane" a Romaniei, ati ciitit ca au aterizat-o la locul gresit? [alcool] Doamne, iarta-ma, dar se pare ca si pilotii si-au pierdut mintile odata cu guvernul asta de incompetenti [avion] 

 

Vaaai, am văzut o caricatură reușită cu madam Veorica aterizând cu elicopterul din greșeală lângă școală cu subtitrarea Bad Karma! (pe principiul că de ce fugi, nu scapi, recte de școală [:-)))] ). Nu o mai găsesc să o pun aici.

 

Cred că piloții nu au nici o vină, se zice că gafa a plecat de la ministerul de Interne.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

Am ajuns acasa de la tara. Acum am drumuri de facut, multe.

La 5 trebuie sa ma  intorc la tara pentru o sedinta.

 

Sezutul ma doare mai putin.

 

Ieri l-au sunat pe prietenul fii-mii, cei de la club ca i-au gasit rucsacul. avea absolut totul inauntru inclusiv 4 pulovere, si alte mici obiecte pe care le stransesera din club. Era si cardiganul fii-mii, asa ca totul s-a terminat cu bine. A ramas sperietura.

 

Dupa esecul de ieri ma simt usoara ca un fulg.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt bineeee  .... bine nu la 100% dar e ok Multumesc

 

Cu rusine spun ca ieir am dormit pana la 1, asa eram de ko.

 

Viviana, ce sperietura. Bine ca totul e ok.

 

Michelle, Maya e in clasa a 4-a.

 

Ma intorc la lucru, ca am plin de recuperat. Sunt de dimineata aici si deja am fost in 3 sedinte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari! 

 

Neasteptat si pentru mine rezultatul referendumului. Mai exista speranta ca oamenii nu pot fi manipulati si manevrati cum vrea un partid sau altul (inteleg demersul si buna credinta a celor care chiar cred in "cauza familiei traditionale", dar ma bucur ca cei care nu erau f convinsi au inteles incercarile manipulative ale unor persoane /organizatii) . 

 

Am avut un weekend plin si super fain! A fost o vreme superba, am avut de vineri musafiri neastepti , dar foarte dragi, din Bucuresti. Am profitat de ocazie sa ies si eu cu ei. Duminica am fost la o aniversare S-au sarbatorit un coleg al copiiilor si  mama lui care imi e si prietena buna. 

 

E cald si vreme superba in continuare. Sper sa o tot tina asa.  

 

post-8889-0-15695500-1538992950_thumb.jpg

post-8889-0-64879200-1538993101_thumb.jpg

post-8889-0-98473500-1538993111_thumb.jpg

post-8889-0-15708400-1538993136_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, imi pare rau ca nu ati ajuns la cules de ciuperci, dar sunt sigura ca a fost super buna cafeaua si ca ati fost o aparitie inedita [:)]

 

viviana, ai fata inteligenta si frumoasa. O pupam si noi! Imi imaginez ce sperietura ati tras cu incediul, bine ca nu a fost nimic grav.  Ma bucur ca esti mai bine, spor la sedinte si treburi!

 

Mihaela, imi place mult cum povestesti despre plimbarile tale si admir si pozele pe care ni le arati si nou (aici sau pe facebook). 

 

velvet [pup] o saptamana usoara! Ce materie  predai la scoala? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...