Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata! Multumesc pentru reprimire! 

Am dus copila la scoala, am ajuns la munca si imi beau cafeaua cu voi. Nu am nici un chef de treaba, m-am culcat aseara pe la 1  [zirea]

Nu am baut nici absint, nici din acea vodca de care nu am auzit... Eu nu beau nici tuica facuta de tata, despre care stiu ca e buna, curata, de pruna. Brrr, nu-mi place mirosul. Dar imi place un vin bun, o bere rece vara si-mi mai place cidrul  [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prima oara cand am citit ce a scris Velvet, caci eu incep sa citesc de la ultima pagina inapoi, am gandit ca Velvet nu e Velvet sau poate  are un lapsus de e atat de incantata ca a facut cunostinta cu mine.

 

Asta este un mod sinuos de a-ti spune, bine ai revenit Viviana 06! Ma bucur foarte mult ca te aud/citesc!

==

 

[:-)))] Multumesc, Viviana!

Mi-a parut tare rau ca nu am venit la intalnirea voastra din vara, dar sa stiti ca in ziua aceea m-am gandit la voi  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, Ant nici eu nu am crezut ca trec de primul episod. Dupa "servitoare" musai sa vad un episod din Bing Bang Theory sa ma bine-dispuna.

 

Eu la lucru lurez in engleza, o limba pe care nu am studiat-o si pe care am inbvatat-o la TV. Limnajul profesional e ok, nu am probleme, dar ca sa pot sa fac small talk cat de cat cursiv ma uit la in fiecare seara la seriale in engl :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! 

 

Sunt tare ocupată azi: plimbare cu Winston, făcut mâncare, ceva curățenie (s-a stricat iar bateria la aspirator și pana vine una noua, l-am pus pe cel ieftin care e la etaj, sa aspire și jos. Așa ieftin și aspira  [smulgpar] ), sa îmi comand fotografiile Pt concursuri și expoziție, sa fac un dus și sa plec la job unde termin la ora 22. Sper sa apuc sa le fac pe toate :)). 

 

O zi frumoasa! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...