Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetarul la scoala


Recommended Posts

buna ziua!

 

viv, am vazut filmuletul. frumos raspunsul Silviei. mi-au mai placut si altele, dar unele ...pfff nu pot sa cred. ma bucur ca nu a patit nimic in club [flo2]

 

viviana, bine ai revenit! La multi ani, printesei!  [flo2]

 

mianna, la tine nu exista postare fara folk si iesit la terasa/bere/folk. imi place tare de tine. cred ca esti o persoana tare relaxata si faina. anul asta cum stai cu bradul? e pe pozitie?

 

ant, ce de bucate postezi...mmmm. dar raman prietena ta [:)] rezist!

 

anja, m-am amuzat copios imaginandu-mi cum te plimbai tu cu prietenele de ciuperci echipate de padure la cafea. eu zic sa repetati experienta!

 

miha, pescar de crabi?! mult succes [:-)))] eu credeam ca a ramas setata pe cai sau poate scriitoare, scenarist...dar indiciile tale nu imi inspirau nimic. 

ma bucur ca esti mai bine. plimbari placute sa ai cu W! 

 

ella, suntei bine?

 

ioana, tot ocupata? ati gasit bona?

 

zi buna tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna!

 

Velvet, frumoase pasiuni ai! [floare3]

 

vivana06, bine ai revenit! La multi ani domnisoarei! R. are probleme cu colegii, sau profesorii ii dau de furca in procesul acomodarii? La ce profil e ? Superb cainele! Sa va bucurati de el o viata intreaga!

 

Fleur, pofta mare la curcan si sarbatoare cat mai vesela si fericita sa aveti! 

 

mcoca, multumesc mult!

 

Mihaela, spor la treburi! Ma bucur ca esti mai bine si poti face atatea lucruri. 

 

Ella, ati plecat in concediu? (am pierdut sirul zilelor) 

 

Daniela, sanatate multa! Iti tin pumnii sa fie ok [pup]

 

Noi suntem ok. Copiii nu se mai plang de gat, dar au 'muci pana la brau", ca sa zic asa. Azi-noapte Rares a tusit sec, un chihait de ala, la 3-4 respiratii, o tuse. L-am trezit si i-am dar un coldrex cald, i-am dat puf de tantum verde in gat, s-a linistit pe moment, dar spre dimineata l-am auzit din nou. Azi au o zi incarcata si grea (pt ca am avut de mai multe ori discutia asta, dimineata am cantarit ghiozdanul Biancai : 8 kg cu tot cu sticla de 0.5l de apa. E drept ca la insistentele ei ca ii este greu sa care ghiozdanul in spate, i-am cumparat unul gen troller, cu roti si mai e cam 1kg in plus de la asta, dar totusi ...7kg carti, caiete, penar... ea nu are decat 33 kg ... ) . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

mianna, la tine nu exista postare fara folk si iesit la terasa/bere/folk. imi place tare de tine. cred ca esti o persoana tare relaxata si faina. anul asta cum stai cu bradul? e pe pozitie?

 

 

 

ha! chiar zilele astea ma gandeam ca s-ar putea ca anul asta sa fie prima iarna fara brad [:-)))]

 

(am zugravit in vara asta, asa ca l-am desfacut atunci, prin iunie parca [:)]  iar in iarna asta plec in concediu la sfarsit de noiembrie, ma intorc in 9 sau 10 decembrie, nici nu stiu exact, si dupa vreo 5 zile plec la mama sa-mi petrec Craciunul. nu-mi imaginez ca o sa am timp sa-l fac atunci, si suna cam ciudat sa-l fac dupa Craciun - da' cine stie [:)] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutari  [hia]

 

Laura  [flo2]  si eu le mai cantaresc  ghiozdanele copiilor,luandu-le pe umerii mei.grele,domne,grele  [alcool]  sa mai lase cate ceva acasa in zilele cand cantareste in halu' asta  [ups]

 

viviana frumos cutu  [il] ! sa va traiasca! sa va bucurati de el!

 

daniela sa fie totul bine!  [cupisi] 

 

va pup pe toate  [pup]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...