Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

ROEXIT - ultima reduta a penalilor


Recommended Posts

  • Administrators

dragilor - ce se intampla? Lucrurile incep sa fie ingrijoratoare in ROMANIA. A inceput sa se vorbeasca despre ROEXIT.

 

sunt consternata/ ar trebui  ca lumea sa ii ia cu parul pe pesedisti si ALDE/

 

cand te gandesti ca totul este pentru salvarea penalilor.

VOI ATI ACCEPTA ASA CEVA?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 117
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu nu as accepta dar sunt foarte multi convinsi ca de la "straini" vin toate nenorocirile din tara asta. 

Eu raman uimita cand discut cu socrul meu despre ce nu se face in Romania (drumuri, spitale, scoli mai bune, etc) si raspunsul lui este acelasi, de fiecare data: "strainii" au interes sa nu ne dezvoltam, Dragnea et comp vor sa faca dar nu sunt lasati de cei din afara. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

asa sunt si eu - sunt fara cuvinte si ma intreb in fiecare zi pana unde poate merge mizeria asta. Pentru ca in fiecare zi se atinge un nou nivel de coborarare.

 

Cand ma uit cum manipuleaza televiziunile lor - cum denatureaza adevarul, cat sunt de parsivi si penibili cei de la guvernare, cat de ticalosi... mi se face pur si simplu oroare. Cred ca cei care conduc acum romania ar trebui judecati pentru tradare.  Sa vezi ce se intampla la 100 de ani de Romanie moderna este extrem de cinic si dureros.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...