Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 921
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ioana, nu ma prind si pace...Si tot cu schimbatul subiectului, tocmai ce am citit ca cica nu tb sa tii in frigider: rosii, castraveti, ardei iuti, vinete, portocale, mere, pere, pepene, portocale, banane, mustar, soia, avocado, si multe alte chestii...eu pe toate le tin in frigider..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, nu ma prind si pace...Si tot cu schimbatul subiectului, tocmai ce am citit ca cica nu tb sa tii in frigider: rosii, castraveti, ardei iuti, vinete, portocale, mere, pere, pepene, portocale, banane, mustar, soia, avocado, si multe alte chestii...eu pe toate le tin in frigider..

Pfui, daca nu sunt reci nici macar nu le pot manca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am terminat treaba pe ziua de azi cu micutza. Mama ei e bine. Vine maine dimineata sa o ia ca la ora 10 trebuie sa fiu la tara.

 

Daniela, am o arhitecta care ma ajuta si maine merg cu ea si ma sfatuieste cum e mai bine cu culoarea gardului. Pentru soclu de beton folosesc o vopsea speciala cu cuart mozaicat, am vazut deja o multime de culori intr-o multime de tonuri. 

 

Ioana, avem 3 bai, so, fiecare cu ideea lui. CCs vrea mai rustic, in zona dusului ceva asemanator cu lemnul, in rest vrea travertin french cut, fii-mea are ceva faianta de 2 feluri cu valuri si fara, eu am vrut un brau de ardezie colorata si faianta alba in rest.

 

Mi-au venit in sfarsit aprobarile pentru gaze si electrica, dar mai dureaza vreo 30 de zile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...