Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Mcoca, avantaj eu :). Am scăpat de lecții (nu ca as fi avut vreodată :))) după ce a terminat Diana...Silvia nu a făcut niciodată lecții acasa și de jucat cu copii). Am însă câinele, cu care musai sa ma plimb și îmbin utilul cu plăcutul. Fac mișcare și eu, mai fac poze, ma relaxez. Ma relaxează tare mult plimbarea, 40-60 min in fiecare zi, cu cuțu :). Vin plină de energie și gătitul îmi ia max 30 min.

 

Din păcate deja e seara când ma plimb, se schimba ora in curând și va fi noapte când ies de la job. Nu voi mai putea sa ies in pădure, o sa ies prin cartier, dar nu e la fel :(. Seara e regula cu seriale la noi, eu cu soțul pe canapea :). Doua ore numai ale noastre :).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 921
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ah la noi e vorba numai de cina, prânzul îl mâncam noi la restaurant la spital și Silvia la școala. Aici e prânz inclus, deocamdată îl mănâncă :). 

 

Laura am văzut poze pe FB, ma bucur ca a fost așa frumos. De fapt se vede din poze :). Copiii? Cu cine au stat? Sau au fost și ei dar nu au vrut la poze? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut sa va salut si eu.

Saptamana viitoare avem si noi vacanta...abia o astept! M-am saturat de verificat teme. E drept ca are multe dar nici interes sa le faca coret nu are....le face asa, doar ca sa fie facute.

In rest ne bucuram de vremea frumoasa.

Va las o poza, nu e a mea dar mi-a placut mult.

post-126830-97707_thumb.jpeg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi,

 

Gata! Am dat gata si restul de 60 de pagini de la capitolul trecut si ma declar la zi. 

Votez remiza daca nu pot sa dau sah mat!

 

Velvet, am calcat si eu aseara cu un ochi la Grey's episoadele 1-3. Eye candy all around cu baietasii aia sexosi si semi-nuzi.

Serial nou as vrea sa incerc Killing eve care e cu Sandra Oh (Cristina Yang).

 

mcoca, felicitari Mayei pentru reusita la interviu,  [flo2]

 

Antmil: WASPii nu mananca peste care miroase a peste  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  (in schimb mananca mult cow cookies, daca ma intreaba cineva pe mine)

Te invidiez pentru intalnirile cu clanul extins.  [flo2]  Daca vrei sa stii, eat more soup al vostru e tea and paracetamol al nostru. Altfel despre sistem am mai scris, nu mai vreau sa ma enervez.

 
Viv, ai fost tare la faza cu faianta. Ce culoare ati ales? Iar aia cu de ce nu-l trimite nevasta-sa la medic e clasica. Inainte eram si eu asistenta de serviciu, de vreo 3 ani insa nu mai sunt.
 
Laura, mi-a placut statul in carca copiilor. Chiar ca e sport national! Ati ajuns la Londra? Noi mergem pe 21-22, daca vreti sa ne vedem cu totii. O sa bantuim muzee ptr copii.
 
Ella, frumos ai povestit despre excursia voastra. Imi pare rau de colega de la Londra.
 
Silvi, bibliorafurile alea de lemn se pot agara pe un perete, cred, daca pe suprafetele orizontale nu e loc.
 
Viv06 si Miha - sper sa gasiti modalitatea de a colabora cu copiii ca sa le fie bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...