Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gemenii din Monaco


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

In interviews published today, Albert, 63, explained his wife, who has appeared increasingly frail, acknowledged she needed help after he staged a family intervention with her brothers and sister-in-law (pictured earlier this month)  

50798011-0-image-a-28_1637546040816.jpg
 
+6
 

Princess Charlene is receiving treatment in a facility 'outside of Monaco' after the extent of her illness became clear 'within hours' of her arrival from South Africa and her family staged an intervention to get her help, her husband, Prince Albert, has revealed. It comes as the children held up signs which said: 'Miss you Mummy' during the National Day celebrations earlier this morning (pictured) 

Ma gandesc, ce tata ar face asta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Charlene a contractat un virus in Africa si i-a afectat urechea. A avut cateva operatii ( cel putin 3 ) si din cauza urechii ( urechea interna are influenta asupra echilibrului ) a avut interdictie de zbor, de aceea a ramas sa se trateze in Africa. 

 

Interventia familie !!?? Da, cred ca trebuie sa se refaca, dar nu cred ca era cazul de pancardele alea, plus ca pana acum copiii au aparut cu el fara sa aiba nevoie de sprijinul matusilor. 

 

Imi pare rau de ea. Albert e un ticalos profitor, iar surorile lui nu-s mai bune. Ca doar de acolo traieste intreg clanul. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In interviews published today, Albert, 63, explained his wife, who has appeared increasingly frail, acknowledged she needed help after he staged a family intervention with her brothers and sister-in-law (pictured earlier this month)  

50798011-0-image-a-28_1637546040816.jpg
 
+6
 

Princess Charlene is receiving treatment in a facility 'outside of Monaco' after the extent of her illness became clear 'within hours' of her arrival from South Africa and her family staged an intervention to get her help, her husband, Prince Albert, has revealed. It comes as the children held up signs which said: 'Miss you Mummy' during the National Day celebrations earlier this morning (pictured) 

Ma gandesc, ce tata ar face asta?

Ce anume sa faca? 

 

Eu cred ca ea are probleme psihice grave. Ce mama ar sta departe de copiii ei 10 luni (cit a stat in SA)? Adica Monaco n-are facilitati de tratament? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da... citeam ca il sustine Naomi pe dl print... ca deh... stiea ea ce si cum ii trebuie.  [pk]

Eu am citit ca fostul lui Naomi o sustine pe Charlene!

 

The ailing mum, 43, whose marriage to ruler Prince Albert, 63, has been famously turbulent, has been drawing support from Vladimir Doronin, a source said.

 

Princess Charlene of Monaco has been linked to Naomi Campbell’s billionaire ex as she battles health problems (thesun.co.uk)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...