Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gemenii din Monaco


Recommended Posts

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-10242211/Princess-Charlene-died-following-surgery-mystery-illness.html?ito=social-facebook&fbclid=IwAR2b1F8xDNsqeq_xrV-GSfc-WKO8EmfkvldyovikYDyrXhka6hupHf7Be1A

 

Princess Charlene 'almost died' after sinus surgery and has 'lost nearly half her body weight' due to being 'unable to swallow', sources tell Page Six - and say it's 'unfair' to portray her as struggling with mental health issues

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

El nu pare un om care sa aiba scrupule. Cred ca se foloseste la greu de copii s-o santajeze. Cum s-a folosit si de ea pentru a-si obtine mostenitorii, in timp ce el..

Eu l-am vazut in citeva documentare si pare un om normal, chiar simpatic. La banii si situatia lui, eu cred ca ar fi putut avea orice femeie care sa ii faca mostenitori legali, ca ilegali avea deja de ceva vreme.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Înseamnă ca nu e weirdo și e un om normal. N-o fi frumos după unele standarde, dar asta nu îl face fără scrupule. Nevasta-sa nu-i singura femeie din lume care putea sa ii dea urmași.

nu lipsa de “frumusete” imi pare a fi problema. 

Si nici capacitatea printului playboy de a cuceri femei din lumea show-biz-lui, a chelneritelor si insotitoarelor de bord. 

 

La modul general, am vazut ca deseori o aparenta fermecatoare poate ascunde lucruri mai putin placute.. precum gardul si leopardul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu lipsa de “frumusete” imi pare a fi problema. 

Si nici capacitatea printului playboy de a cuceri femei din lumea show-biz-lui, a chelneritelor si insotitoarelor de bord. 

 

La modul general, am vazut ca deseori o aparenta fermecatoare poate ascunde lucruri mai putin placute.. precum gardul si leopardul.

Care e problema atunci? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...