Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gemenii din Monaco


Recommended Posts

Omu’ are / a avut aventuri mereu , cred  ca nu e chiar normal (in opinia mea) .De fapt si surorile lui au vieti amoroase zbuciumate, o fi ceva in familie. Are si alti  copii pe langa gemenii cu sotia.   Scandalul era mult mai mare sa fi fost un alt print, dintr-o tara mare. Asa, Monaco - stat minuscul …unde se duc bogatii sa joace la cazinou, cui ii pasa?! Sotia lui cred ca a fugit de el in tara natala, iar pretul a fost despartirea de copii. Trist!  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 Sotia lui cred ca a fugit de el in tara natala, iar pretul a fost despartirea de copii. Trist!  

Ei...de parca despartirea(legala) e ceva neacceptat la nivelul asta!!!

 

Daca e asa nefericita, ar putea divorta si gata.Insa cred ca are ceva probleme psihice...sigur eu vorbesc( ca si restul de altfel) din faTa monitorului, cu informatiile ce le avem, ce ne sunt date.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot nu pot sa pricep cum poate o nunta sa coste 20 de milioane de dolari, oricat ar fi ei de princiari si  in plus, sa accepti cheltuielile astea incredibil de mari.

20 de milioane  [fri]

 

https://www.lepoint.fr/people/le-mariage-du-prince-albert-de-monaco-a-coute-pres-de-20-millions-d-euros-06-07-2011-1349998_2116.php

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...