Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

 

Judoka, nu stiu germana, din pacate. dar am studiat si citit si eu destul de mult pe tema asta. jurnal tin si eu cu toate simptomele si medicamentele pe care le iau. la mine e o singura migrene pe luna fie inainte fie in timpul invaziei rosii.

 

 

 

Eu zic ca merita incercat, chiar daca e hormonal, sau intrebat ginecologul, cum zice Corina.

 

Mihaela, multa sanatate   [flo2] 

 

Ella, e totul o.k ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

Multumesc mult de sustinere, sunt ok  [flo2]  [flo2]  [flo2] nu e nimic legat de sanatate sau familie.

 

Pt ca trebuia sa fac o schimbare, am fost ieri sa ma tund..m-am tuns scurt si mi-am lasat culoarea mea naturala...doar in fata am par gri, in rest sunt satena  [ph34r] frizerita mi-a laudat culoarea naturala, asa ca pt ceva timp raman asa...da tare ciudat cum partea din fata e aproape toata gri.

 

Azi mergem in vizita la prietenii nostri romani, de-abia astept sa-i revad.

 

O duminica faina sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, ce imi place mie ca aici la aniversari nu ai si parintii pe cap. Si tot ce se serveste e o prajitura si un suc (eventual fructe si bomboane).

 

Mai, cu bolile copiilor, dupa cum am zic, aici lumea e ff relaxata, si jur ca se imbolnavesc mai putin. Eva in toata gradinita (3 ani) cred ca a lipsit 3 zile cumulate.

Fleur, copilul ala cu tuse urata (ce sigur acum la sfarsit era reziduala) nu avea cum sa il imbolnaveasca pe al tau. Nu facea febra asa de repede

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna amiaza si de la mine.

 La mine in sat e ceata si copii dorm, si in sfarsit am si eu 5 minute de respiro. Vineri a fost ziua mea si am petrecut-o linistit, asa cum mi-am dorit, cu copii, si apoi am iesit doar eu cu sotul meu la o cina si film - am vazut Glass (mi-a placut).

 Ieri i-am sarbatorit in avans pe pusti (astazi este ziua lor de fapt), desi am anuntat parintii au decis sa vina, si ma bucur. A fost o zumzaiala dupa copii, dar a fost tare dragut.

 Seara i-am facut bagajele la sot, si astazi a plecat in Canada, citea barbatul ca cica ar fi -35 de grade, asa ca pt prima oara mi-a cerut fular si colantii de ski. A plecat si racit, i-am facut un kit de medicamente sper sa fie ok,

 Mai nou, cel mic este racit, asa ca o luam de la capat. [alcool]

  In rest urez si eu La multi ani tuturor pruncilor si multa sanatate. Mihaela tin pumnii sa fii matusica.

  Laura, parintii mei stau pe langa tine, dar mama mai vine si ma ajuta, in special acum ca a fost ziua noastra, si ca e plecat al meu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moon sa trăiești, mulți ani frumoși! Și sa îți trăiască cel mare și cel mic :). Îmi place cum le spui așa :). La mulți ani sănătoși, sa crească mari și sa aibă noroc! 

 

Glass e continuarea de la Split din câte am înțeles. L-ați văzut? Noi da, vrem sa mergem și la Glass. 

 

Mi-e ciuda ca acum trebuie sa amânăm montatul geamurilor, se apuca meșterul de marți, dar dacă eu sunt bolnava va trebui sa mai amânăm. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moon sa trăiești, mulți ani frumoși! Și sa îți trăiască cel mare și cel mic :). Îmi place cum le spui așa :). La mulți ani sănătoși, sa crească mari și sa aibă noroc! 

 

Glass e continuarea de la Split din câte am înțeles. L-ați văzut? Noi da, vrem sa mergem și la Glass. 

 

Mi-e ciuda ca acum trebuie sa amânăm montatul geamurilor, se apuca meșterul de marți, dar dacă eu sunt bolnava va trebui sa mai amânăm. 

 

 

Glass face parte dintr-o trilogie, e ultima parte, primele: The Unbreakable si Split, eu pe celelalte nu le-am vazut, dar Glass mi-a placut mult, cand se intoarce sotul o sa le vedem si pe celelalte.

 Multumesc mult Mihaela pt urari. La pici le zic asa ca e o diferenta considerabila de gabarit, Patrick arata ca un copil de 2 ani. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...