Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

Daniela, bafta! Iti tin pumnii cu dieta! Felicitari pt migrarea reusita! 

 

Mianna, nu te simti rau dupa o noapte de asta nedormita? F fain ca gasesti carti care sa te captiveze asa. Eu nu prea le-am nimerit in ultima vreme. Am citit carti frumoase, dar nu care sa nu ma lase sa dorm. 

 

Intre timp si-a mai revenit Simona, a intrat in meci, sper sa fie meci in 3 seturi macar. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daniela, hai cu dieta, tin pumnii!

 

Si eu vreau sa ma apuc, dar nu stiu daca am sa reusesc.

Eu vreau sa tin o dieta sanatoasa cu ciorbe de legume, si friptura la gratar cu legume.

si mult peste salau.

Am gasit  un nene care imi aduce peste acasa, curatat, si nu vrea decat 5 lei pentru efort.

Am luat saptamana trecuta un salau - a fost extraordinar de bun. Neasteptat de bun tinanad cont ca nu e pestele meu preferat.

 

tot de la el am luat inainte de revelion icre rosii Keta. Nu m-am formalizat si le-am mancat cu lingurita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu de azi mă apuc de 5:2, azi e prima zi de calorii reduse, țineți-mi pumnii! 

bafta! la mine s-au dus deja 2 kile jumate (cu excese cu tot, si cu berile de la serile de folk). nu ma grabesc si nu mi-am stabilit un target, doar sa mearga cifrele cantarului in jos.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mianna, nu te simti rau dupa o noapte de asta nedormita? F fain ca gasesti carti care sa te captiveze asa. Eu nu prea le-am nimerit in ultima vreme. Am citit carti frumoase, dar nu care sa nu ma lase sa dorm. 

 

 

 

nu, nu ma simt rau [:)]  se intampla cel mai des sambata dimineata sa ma apuce rasaritul citind - imi mai raman 2 nopti sa imi reglez cat de cat ritmul veghe-somn. sau ma rog, ce se mai poate regla la el, ca oricum ma culc de obicei pe la 4.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza la amiaza din pat. Am dormit 12 ore, m-am trezit la 5 cu o durere cumplita de cap și sete, am coborat și am luat un ipren, am adormit încă 5 ore timp in care am transpirat. Cred ca am avut și putina febra, ca ma luase cu frisoane aseară. 

 

E ceva gripa sau viroza, nu e răceala. Nu îmi curge nasul, dar ma doare capul și amețesc, tușesc de numai și ma doare in gât. 

 

Fleur dar am scris de ce nu am făcut vaccin. Pt ca s-a terminat! Pur și simplu au rămas oameni din grupe de risc care nu au mai primit. Acum au din nou și trebuia sa fac săptămâna asta. Nu știu dacă sa mai fac sau nu. 

 

Am văzut și eu ultimul set din meciul Simonei, a jucat foarte bine. Păcat ca a pierdut. 

 

Silvia a luat avânt la mate, au un app in care fac teste. Dacă pana acum o săptămâna nu trecea de D, E, acum a ajuns la C,B și azi la A! Am făcut și eu și soțul din teste, după vreo 4-5 am ajuns la B. Copila asta ma uimește încă. După cât mi-am bătut gura ca matematica e frumoasa dacă o înțelege și exersează, la câte refuzuri și nervi ca nu știe, nu poate, nu vrea sa o învețe, la asta. Vorba prietenei noastre, poate se face profesoara de mate :)). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...