Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 Si tot citind, unul mi se pare extrem de familiar, in felul in care era structurat si chiar paragrafe intregi... ma mai uit o data, si realizez ca era copiat dupa CV-ul meu :))) Inca nu ma prind cum a avut access la el. A fost cel pe care l-am folosit cand am aplicat acum.. Sunt tentata sa o chem la interviu, poate e chiar o coincidenta :))))

 

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Asta e premiu ptr candidatul cel mai neatent? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna

 

vazut meciul Simonei de dimineata, a jucat foarte bine. s-a decis totul intr-un singur game. bravo ei!

 

Mihaela, sper sa nu te supere prea tare viroza.

 

Moon, am uitat daca am zis la multi ani baietilor! dar nu e bai, mai repet inca o data, sa fie fericiti si iubiti si norocosi! [s] [s]

 

Fleur, maiculita, -21.... chiar ca nici nu trebuie sa deschidem gura!!

 

Ella, esti ok, da?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe aici nimic extra de raportat.

mandrulita a fost foarte suparata ca sambata s-a incurcat la un concurs la mate si nu a luat un punctaj care sa o faca sa mearga la etapa urmatoare. eu i-am zis ca sunt multumita. si da, n-a fost atenta la probleme... dar asta e. nu se darama nimic :)

 

blanosu' e stabil in zenul lui indestructibil :)))). saptamana trecuta au avut profesor inlocuitor la mate (o fosta profesoara la cel mai bun liceu din oras) care le-a dat un test fenomenal de greu (zice el!!). era multumit ca a luat 7, nota maxima fiind 8 :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

A adus niste pungi cu bulbi de lalele. Intrebarea este: cum ii pastrez? Momentan i-am dus in balcon unde e racoare. 

 

==

 

 

 

Cred ca mai bine ii plantezi in ceva cutii/ jardiniere temporare si ii tii pe un balcon sau afara. Stiu ca unele buloase au nevoie de 2-3 sapt cu temp f scazute ca sa inceapa apoi germinarea. Daca ii pastrezi in pungi pana la toamna - banui ca vrei sa ii pui la casa? - s-ar putea sa faca mucegai? Zic si eu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...