Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Al meu a făcut gripa in Noiembrie, eu nu am făcut deși am împărțit dormitorul. N-a fost răceala nici la el, el le duce pe picioare, asta l-a trântit la pat 5 zile. Tot fără febra, fără muci. 

 

Eu ma gândesc ca atunci oi fi fost cu imunitatea mai buna, nu am alta explicație de ce nu am făcut. 

 

Ce am acum pare exact ce a avut el. Inclusiv tusea, l-a ținut câteva zile. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, sanatate multa, ceai, lamai si miere!

Va scriu ca am aterizat de la doctor, cica totul e vindecat perfect... i-am zis ca ma doare usor la anumite miscari, mi-a zis sa caut pe net exercitii  pt umar:))))

Eu, care nu prea am fost la doctor de cand am nascut, am ramas impresionata cat e de mare spitalul din Malmö. Cred ca sunt 20-30 de blocuri cu 4-5 etaje, un ditamai cartierul Tineretului...Cu care ocazie mi-am luat si vitaminele prescise de Rox

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceai de ghimbir, turmeric cu lămâie am băgat la greu. Cu miere nu îmi place :(. 

 

 

Sanatate multa si refacere rapida. Am citit ca fac bine cuisoarele la gripa. Si eu fac o bomba de ceai cu ce gasesc prin casa (miere, ghimbir, lamaie ...si putina tarie) cand sunt racita. Nu stiu cum functioneaza in caz de gripa taria.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...