Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

Noi suntem la fel. Noi-eu și Silvia. La fel și in manifestare a bolii, la fel și ca stare a ei. Groaznic. Ra tușește pana vomita. Acum mănâncă înghețată, o doare gâtul. 

Eu am scăpat mai ieftin cu tusea, excepție prima noapte. Dar in rest, sunt tot leguma. 

 

Mi-am strâns toate puterile, am fost la magazin și am luat pui și zarzavat. Acum cu restul de puteri ce mi-a rămas o sa croiesc o supa. 

 

Speram sa ma duc mâine la job dar nici vorba. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mulțumim Viviana!

 

Vai, l-am ascultat pe repeat pe acest ministru D’aea :))). A fost ca un stand up comedy show. De-a rasu plansu! 

Cică “aveți aici un moment deosebit de important, prin prezenta subsemnatului in acest consiliu” :))))

”am intrat in sala cu succes” :)))

 

Saracii translatori. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi avem azi snow day, s au inchis scolile din cauza vremii. Peste metrul de zapada s a pus ploaie, inghetata in unele locuri.

Ne a anuntat tarziu, facusem deja lunch urile etc.

Stam acasa si ne jucam, nu e rau. Am jucat tintar cu boabe de fasole, am mancat micul dejun pe patura pe jos stil picnic...

Mai tarziu cred ca iesim la trambuline ca drumurile nu s chiar asa de rele. E mai degraba flescaraie.

 

Multa sanatate gripatilor!

 

Velvet, vei gasi ceva mai bun, sunt sigura. Schimbarile nu sunt intamplatoare in viata, sunt convinsa de asta. Am trecut si eu prin restrangere de activitate si a fost mai bine, m am transferat de la o scoala primara amarata la un liceu mediu dar ok, unde am lucrat 10 ani...pana am emigrat. Apoi daca nu ti place noua scoala, fiind titulara ai si alte posibilitati de transfer in anul urmator. Mult noroc!

 

Ioana, mai rar asa emotie artistica in lumea de azi. Frumos, m ai impresionat. Eu recunosc ca sunt blazata, foarte rar ma " misca" ceva, artistic vorbind.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

""In Romania cormoranii fac baie in piscine"" -  [:-)))] - Petre Daea, ministrul agriulturii la comisia de pescuit in Parlamentul European.

Mai nene, de unde au scos eminentele astea cenusii? Asa guvern de incompetenti si inculti nu am mai avut demult... cred ca pe vremea rusilor, la instaurarea comunismului. 

Viorica, Daea, Olguta, ala de a incurcat foile si a citit altceva, Mosu, ala de la invatamant. Mie mi-e frica sa mai ascult ce spun, mai bine ascult niste manele, cred ca le-as suporta mai bine decat pe astia....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...