Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

va salut si eu

 

Fleur multumesc  [flo2] n-as vrea restrangere in judet,ca doar aici se poate.eu vreau sa plec de-aici,in alte orase mari...si nu stiu daca mai reusesc...transfer adica.

 

moon  [flo2] 

 

viv sper sa fie asa...asa ma gandesc si eu,ca m-asteapta altceva mai bun  [floare3]

 

 

rox  [flor]  sper sa fii mama omida  [alcool]

 

anja La Multi Ani copiilor!  [flo2]

 

silvi imi pare tare rau.... [:(]  multa putere!

 

Marion  multumesc.e o idee ,da...dar trebuie investitie...iar locul meu chiar e printre copii,la scoala  [flo]

 

va pup pe toate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Despre ceai Matte, tocmai ce mi-a facut un coleg apologia lui. Cat de bine se simte de un an de cand a inlocuit cafeaua cu ceaiul Matte.

 

Eu sunt fixata pe un singur ceai, 2english breakfast cu lamaie si protocala si inca ceva ":)) Cele de fructe nu imi plac.. cel verde nu mai imi place.. cel de menta nu imi place, cele cu scortisoara, roiboos nu :)))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Multumesc mult inca o data  [flo2]

 

La multi ani sarbatoritilor mici,  sa va traiasca si sa fie sanatosi  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

Sanatate multa celor bolnavi.

 

Silvi, imi pare tare rau...putere multa va doresc...ai grija de tine  [pup]

 

Velvet  [pup]

 

Ioana, ce frumos povestesti  [flo2] eu la capitolul asta sunt varza  [:D]

 

Eu am plombe din copilarie, care sunt ft bune...la dentist merg la 6 luni..fac si control, nu doar curatat de dinti.

 

Weekend fain sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am avut o saptamana nebuna, totul nou, oameni noi (pe sef si alte cateva persoane le stiu..din 250).

Am schimbat divizia, nu departamentul...am trecut de la Investment Solutions&Products la Business Area Latin America...avem birouri si in Mexic, Columbia...am avut si in Brazilia, dar acum 3 luni au devenit entitate independenta.

Luni a fost rau, marti mai putin si azi a fost chiar ok...dimineata mi-am dus lucrurile la birou, mi-am aranjat biroul, in care sunt singura..e la et.4, dar am un loc si la et.2, unde suntem 7..nu-mi place sa stau singura (am lucrat mereu in spatiu deschis, cu multe birouri)...merg intre etaje pe scari, asa ca sunt sportiva [:D]

 

La noi e asa: daca ai functie de conducere sau relatii cu clientii, pleci imediat...daca nu, nu-i problema...eu putean sta la ei pana pe 1 aprilie, fara sa fac nimic, doar sa frec menta..apoi 5 luni intram in HR pool...cand intri acolo, tb sa mergi o data pe luna la intalnire si sa discuti ce ai facut pt a gasi un job...dar nu tb neaparat sa te stresezi, salariul il primesti oricum.

 

Eu oricum nu mai vroiam sa stau daca sefa mea nu mai este..am avut o relatie speciala, ii duc lipsa.

 

La noi au fost multe restructurari, cunosc procedura...dar e prima oara in cariera cand mi se intampla asta...pot spune ca am trecut de la agonie la extaz...ma gandisem sa fac o pauza cateva luni, dar nu pot sta acasa fara sa fac nimic, nu e genul meu, sunt o persoana activa.

 

Sa vedem acum, ma bate gandul sa-mi gasesc ceva la stat, dar dupa ce iau cetatenia.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...