Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Marion, sper să găsești programare pentru copil cât mai repede!

 

Ioana, să te mai întreb cum vedeți voi Brexitul de acolo?  [fri] Mai e puțin și tot citesc că toată lumea face stocuri, se investesc mulți bani pentru noile întărirea controalelor la granițe (de ex în Franța), doar parlamentarii nu par să se pună de acord cu ce vor...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvia ma bucur ca ai trecut cu bine peste procedura... sanatate multa .cat despre cumnata si micutul bebe e ceva cumplit. Nu cred ca e durere mai mare  pe lumea asta decat sa iti ingropi copilul, indiferent dr virsta. Plang de fiecare data cand aud pe cineva... si mai recent tot aud astfel de cazuri. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am vrut sa scriu la mesajul silviei... si nu vreau sa deschid polemics , cat de dureros pt parinti e sa piarda un copil indiferent de virsta , indifferent ca a trait 1 minut sau o zi.... dar recent de cind cu noua lege a avorturilor din New York e strigator la cer- parerea mea. Sa se dea voie la avorturi in Luna 9 sau chiar dupa ce a fost nascut copilul sa fie lasat sa moara.... mi e greu si sa scriu despre asta. Zilnic la radio suna parinti care le a murit bebe ii prematur 4-5 luni si care au avut sansa doar sa ii Tina in Palma .... si cat de mult is marcat sa vada acea fiinta. Iar acum daca lasi un ciine  afara in frig te pune la zid , dar viata unul bebe nu mai valoareaza .... nu e fiinta.... e un fetus- un nimic  de 9 luni... scuze pt mesaj .... dar subiect is e rana pe inima multor persoane. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...