Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Moon, scriu repede... eu am facut vacanta la ski cu copiii cand aveau 2 ani... As zice ca n-a fost usor, deloc, dar deloc...insa avem amintiri minunate... imi amintesc si acum ca nu tin minte ca am luat 3 inghitituri una dupa alta. Cand ii pescuiam de la usile  care se inchideau si deschdeau singure, cand din lift, cand de la dulapul cu solnite, etc... Nu mai zic ca nu mancau mai nimic, scuipau totul...

 

La 1 an, am facut "city break" la mama in Ro :))))... Greu cu zborul cu amandoi,...Deci, dupa mine, city break, ia sotul 3 zile si va relalxati. Lasati copiii cu bunicile... si toti veti fi bucurosi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

La noi a nins azi-noapte, dimineata in padure era ca intr-o poveste. Totul alb, liniste. Ce-mi plac copacii plini de zapada.

Strazile insa erau curate, asa ca se conduce bine. Doar la intrare la noi in garaj am patinat putin cu Marcia, mai sa venim cu roatele in sus  [:D] 

 

Viv, e un hostel langa sala unde va fi concertul (Hostelle il cheama) - hotelurile de langa au preturi mari, asa ca am rezervat la hostel...merg de vineri pana duminica, pt 2 nopti e ok.

 

Silvi, numai bine cumnatei. Eu una nu pot sta suparata, dupa 5 minute imi trece. 

 

O saptamana faina sa aveti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, am inteles. Bravo, esti o mama mai misto decat mine!!!!!

 

Luna trecuta, fii-mea s-a rugat de mine sa o las, city break in Amsterdam.. Dorea sa plece singura, si eu am facut mutre, i-am spus ca nu o las.

Urmarea, o stitit desigur! Dar nu pe toata.

 

In dimineata plecarii, la 8.30, m-a sunat (dormise la o prietena) si mi-a spus ca a trimis un mesaj pe whatts pe care trebuie sa il citesc imediat.

Mesajul fooooarte frumos scris. Imi spunea ca e in avion in drum spre Amsterdam, ca decoleaza la 8.35, ca si-a vandut tableta a platit cazarea si avionul, ca sta la hotel x, ca pleaca cu zborul y, ca are 68 de euro bani de buzunar. 

 

Una peste alta, totul a iesit foarte bine si frumos si na  a venit alt om. Si eu pana la urma am fost bucuroasa si am admirat-o ca a facut chestia asta. 

 

I-am mai trimis bani pe card ca nu ii ajungeau 68 de euro sa manance, sa intre la muzeele pe care si le dorea.  A plecat si pe urmele lui Starry Night, dar nu se afla la muzeul Van Gogh.

 

Numai un menu la Mac era 10 euro.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, da, Starry Night e la MoMA (NY). Dar ai dreptate, cu doar 68 de euro cam greu în Amsterdam câteva zile :)

 

Edit: Coca, Silvi a Vivianei e ceva mai mare :)

 

Tot edit: Coca, scuze, m-am încurcat că i-ai răspuns Vivianei, dar nu te refereai la Silvi a ei.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...