Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

Ale mele au plecat la 15 ani (Silvia, acum in Ianuarie, singura singurică in Åre) și la 16 ani (diana in Stockholm la concert cu o prietena, au dormit la sora aleia). 

 

Nu cred ca sunt o mama cool, doar ca la cunosc și am încredere ca se descurca. Și in primul rând, ele și-au dorit sa facă lucrurile astea. 

 

Silvia pleacă iar in Åre, la sfârșit de Februarie, in vacanța de sport. De data asta cu doua prietene. Ea deja e experta :). 

 

Ce îmi place este ca se organizează singure. Asta e Pt ele un pas mare. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua!

 

Marion, am uitat sa zic multumesc pentru link. l-am trimis mai departe! [flo2]

 

Seri, ce mai faceti? nu te-am "vazut" de mult.

 

Ella, m-am dat rotunda degeaba...ca am vorbit aseara cu dl. sot. tot mai sunt suparata dar pe jumatate [:D]

 

Ieri am fost o fuga pana la cumnata mea. Parea ok doar ca era ingrijorata cu operatia care in partea de sus pare ca se desface. O sa vada astazi la Constanata ce zice dr. I-am dus prajiturile ei preferate si am vorbit prostii...nu am vorbit nimic de bb. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Eu sunt prin zona, inca tusesc, intru in a treia saptamana de behaiala... [batcap]

Bine ca e vacanta, scap de drumul de la pranz. Pe C. nu am dus-o la volei, nici ea nu e pe deplin refacuta si mi-e frica sa nu o luam de la capat.

Saptamana trecuta nu m-am dus la sedinta cu parintii, l-am sunat pe invatator, i-am explicat cum sta treaba si mi-a spus sa ma duc linistita cu baiatul pentru ca el e obligat sa mai faca o sedinta si la inceputul sem. 2  [:)]

 

Ne-a murit o ruda relativ apropiata de GRIPA! Ditamai barbatul la 40 ani, care se stia sanatos... Nici acum nu ne vine sa credem...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ca si Miha, am incredere in copila. Va avea 16 ani, prietena ei e mai mare si a fost singura plecata de cateva ori. Are si prietene din alte tari care vin la concert. Aici e ceva normal sa inceapa sa calatoreasca singuri de la 16 ani. Singura insa nu ar fi mers.

 

Marcia si prietenele ei imi zic ca sunt mama cool  [:D]  daca poate era altfel, nu eram asa...dar am copil bun, in care pot avea incredere, asa ca are toata libertatea de care are nevoie.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...