Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

daniela multumesc  [pup]  imi place mult sa conduc,doar ca am emotii ca voi conduce singura.ca nu o sa ma descurc la parcari,iesit din parcari,etc  [:D]  dar asta se rezolva cu exercitiu.

Te vei descurca! Imi aduc aminte ce frica mi-a fost si mie la inceput... Ideea este sa conduci mult la inceput, sa-ti intri in mana, cum se spune  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La mine la birou este foarte, foarte cald. Niciodata nu mi-am inchipuit ca poate fi asa de cald intr-un apartament de bloc, la parter, fara centrala proprie. De multe ori stau cu geamul deschis, simt ca ma sufoc. Nici asa nu e bine, dar cred ca prefer caldura de aici decat frigul de la voi de la serviciu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

miha [flor] nu .la job mi-am pastrat,sper,catedra intreaga pt un eventual transfer,cu o concesie,care nu m-afecteaza.sper si-asta.am reusit sa-mi iau permisul si o masinuta.mi-am dorit din suflet sa am libertate de miscare,sa plec des unde vreau cand vreau...mai ales ca ani am crezut ca nu o sa pot face asta ever [alcool] e o mare implinire si sunt fericita,in sfarsit,dupa multi ani...acum,emotii,dar incet incet voi conduce singura .acum cat mai mult cu cineva-n dreapta.

 

Bravo! Sa stapanesti sanatoasa masina si sa ai multe excursii frumoase cu ea. 

 

Si la munca sa se indeplineasca sperantele cu catedra intreaga si transferul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daniela multumesc  [pup]  imi place mult sa conduc,doar ca am emotii ca voi conduce singura.ca nu o sa ma descurc la parcari,iesit din parcari,etc  [:D]  dar asta se rezolva cu exercitiu.

 

felicitari! emotiile astea se duc cand o faci de cateva ori si vezi ca nu e nicio tragedie. succes!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Despre asta ati citit?

 

"Matteo Politi, italianul care a operat în mai multe clinici private, deşi absolvise doar opt clase, a declarat, marți seară, că a plătit o avocată pentru a obține dreptul de a practica în țara noastră și că aceasta i-a transmis că toate actele sunt în regulă. El a refuzat să spună unde este.

Timp de un an, italianul, condamnat la închisoare cu suspendare în Italia după mai mulți ani în care a mințit că este medic profitând că avea același nume de familie cu al unui cardiolog, a reușit să opereze în mai multe clinici din București, inclusiv la Spitalul Monza. După ce a fost condamnat, bărbatul a fugit din Italia, venind în România, sub o altă identitate, și a primit aviz de la Ministerul Sănătății pentru a profesa ca chirurg plastician.""

 

 

 

Ce talent a pierdut Romania!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am instalat o aplicatie care imi aduce aminte sa beau apa  [:)]  Cred ca am baut pana la aceasta ora cat as fi baut intr-o zi intreaga sau mai mult. 

 

Inca tusesc, dar de azi nu mai iau nimic, nici-o pastila, m-am saturat de ele si am impresia ca le-am luat degeaba, ca si daca nu luam, tot atat de mult ma tinea raceala asta.

 

Trebuie sa caut o piscina ok in oras, sa-i fac abonament lui R. Asta vrea sa faca pentru miscare, alt sport nu-i place.  Si l-am inscris la niste cursuri de C++, se vor face sambata si e o grupa de 8 - 10 copii de varsta lui. Poate il ajuta cumva sa mai iasa din carapace. 

 

Eu caut bilete de avion, in vacanta de Paste va veni la noi baiatul prietenei mele, cel cu care s-a inteles foarte bine R in Italia. Dar sunt scumpute, eu le-am cumparat mult mai ieftin. Mai astept, poate prind vreo oferta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...