Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

Mâine dimineața plec la Stockholm la o conferința, vin vineri seara înapoi. Sâmbăta am cina cu clubul foto. Duminica plecam Pt 5 zile in Islanda. Nu mai lucrez 10 zile :). 

 

Daca e vorba de lăsat copii sa plece...cum priviți partea opusa: sa plecați voi și sa lăsați copil singur acasa :). La noi s-a întâmplat la Diana de la 16 ani, vara, trei săptămâni. Dar cu Silvia de la 13 ani :). 

Și acum va rămâne singura, nu poate lipsi de la școala. Nici nu prea dorește sa mai vina cu noi. Plus ca va merge și ea in vacanța peste doua săptămâni. 

 

Noi deja am croit și conturat vacanța de vara. Va fi Rusia, Georgia, Armenia și Azerbaidjan. Cu doua săptămâni înainte de asta, merg in Ro o săptămâna, când am întâlnirea de liceu. 

Iar in toamna plănuiesc câteva zile împreuna cu prietena mea din Ro, undeva in Europa. Sa vedem dacă iese ceva :). 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc, Corina! La Best m-am gandit si eu, dar trebuie sa ne ducem impreuna prima data sa vedem ce, cum. La Vega nu m-as duce, s-a dus o cunostinta de curand si tot nu e ok, nici dupa renovare. La Pik am fost o data, dar nu ne-a placut.

 

piscina (bazinul) nu este foarte mare, sa stii. insa daca il duci cand sunt programate grupele de copii + instructori, nu prea sunt alti adulti/copii, care sa vina "la liber".

eu obisnuiam s-o duc pe fetita mea marti+joi dupa-masa de la ora 17, sau sambata de la 11:00. atunci avea instructorul ei grupe programate.

iti poti face si abonament, 10 sedinte costau atunci in jur de 300 lei, incluzand si plata instructorului. fara instructor, e mai ieftin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara iar am ajuns tarziu acasa...am avut doar un pahar (mare) de vin rosu si floricele pe post de cina. Era mancare in frigider (ca am pregatit pentru cateva zile stiind ca nu ajung la timp) dar zero energie si sa incalzesc plus mult prea tarziu (ma perpelesc noaptea cu burta plina).

 

Viviana, tin pumnii pentru operatie!! Sa iasa PERFECT!!! Am ras cu pofta la "cutitul antidepresiv"  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Ioana, si eu zic sa aveti un termometru al vostru si sa faceti in continuare reclamatie...este totusi in stransa legatura cu un mediu propice sa va desfasurati activitatea. Daca nu esti confortabil, greu sa iti faci jobul. 

 

Danielag, cutitul nu e Santoku, e Nakiri (putin diferit, dreptunghiular, nu rotunjit la capat si facut dintr-un otel aparte - white steel #2 sau shirogami #2)...si sa ii raspund si Roxanei, costa cam cat o pereche de Louboutini :) :) :) Am primit e-mail de dimineata ca dureaza 5-6 zile sa il faca si apoi il trimit cu DHL. 

 

Velvet, felicitari pentru carnet si masina. Intodeauna am fost de parerea ca este o indeminare absolut esentiala. Eu conduc de la 17 ani si cred ca am depsit lejer 2 milioane de km la bord deja (asta daca doar calculez kilometrajul masinilor avute pina acum). 

 

Miha, imi place mult de tot clubul tau de foto!!! Sa ne arati ce poze expui de data asta. 

 

In rest, copilul mic a castigat a 4a (la rand) mock trial (nu a pierdut niciodata) - de data asta iar ca procuror (fa cu randul procuror/aparare) - v-am spus ca a intrat in pre-law society ...dar mentine in continuare cu tarie ca nu are nici un interes in drept. Mda. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marion, multumesc mult  [flo2]  [flo2]  [flo2] ti-am trimis mesaj privat.

 

Stiu ca sunt scumpe biletele, ale mele si-au luat bilete VIP, cele mai scumpe (erau 2 feluri VIP)  [ph34r] au program special (le vad pe fete inainte, fac poze) si  au locuri in fata (in picioare)..nebunie mare cu concertele astea de kpop  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, concertele kpop sint civilizate si relaxate. Cel mic al meu bate in general chestii gen rock. Underground in general. Of!

 

L-am vazut o data intr-un mosh pit cind a picat (singura data)...am taiat prin multime ca un elefant ce sint si l-am tras in picioare...i-a fost invatatura de minte si de atunci evita. Eu eram la distanta...nici sotul nu a avut viteza de reactie...doar ce m-a vazut ca dispar, fac gaura in multime si culeg copilul (care era cu doua capete mai inalt ca mine) de pe jos. Nu a avut nimic in afara de sperietura. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...