Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ant, e mișto clubul foto. Îl iubesc! Sâmbăta va fi party, nu expunem fotografii. Vor fi premiați cei care au câștigat la diverse concursuri, cred ca primesc și eu ceva. Și avem un fel de joc, ghicitori după poze. A fost anul trecut și ne-am distrat. Mâncam, bem și povestim. :) 

Săptămâna trecută am avut întâlnirea lunară, atunci am expus poze la concurs, dar de data asta au avut alții poze mai faine. Tema a fost “expunere lunga”, pun pozele imediat. Dar eu am prezentat poze din concediul din vara, 250 de fotografii, cu povesti. A fost fain :). 

 

Moon și velvet, mersi de întrebare. E bine deocamdată, dar mai e mult pana la capăt. Se pare ca s-a prins embrionul, 5 săptămâni jumate de sarcina. Martea viitoare se duc la ecograf sa vadă inima bătând. Pana acum a făcut doar analize și e totul in grafic. Își face singura Injecții cu progesteron, de o luna jumate și mai are doua de făcut. Dar e optimista și speram sa fie bine pana in Septembrie cel puțin, dacă nu pana in Octombrie. 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 L-am vazut o data intr-un mosh pit cind a picat (singura data)...am taiat prin multime ca un elefant ce sint si l-am tras in picioare...i-a fost invatatura de minte si de atunci evita. Eu eram la distanta...nici sotul nu a avut viteza de reactie...doar ce m-a vazut ca dispar, fac gaura in multime si culeg copilul (care era cu doua capete mai inalt ca mine) de pe jos. Nu a avut nimic in afara de sperietura.

 

Eu nu prea am înțeles povestea asta. Ce e un mosh pit? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu prea am înțeles povestea asta. Ce e un mosh pit? 

A fost fii-mea la Rockstad. A participat la mosh pit. Si mi-a explicat cam asa.

Totul se petrece in fata scenei. 2 grupuri formate din public, vin din directii diferite fugind unii spre altii, se intalnesc in mijloc, se impinng unii in altii, se pocnesc (fara sa se raneasca) danseaza agresiv. 

 

[:)]  Ca la Rugby, gramada ordonata cam dezordonata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Usch! Da, asta o rugam mereu pe diana când mergea la concert, sa nu stea acolo in fata scenei. Mi-a promis mereu ca nu, ca nu ii place sa fie împinsă. Ea a fost la Swedish House Mafia când avea 16 ani, apoi la concerte mai mici aici pe la noi. In mai merge iar la SHM ca se reunesc. Dar acum sper ca stie pe unde sa stea fără sa ii spun eu :). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu dacă se poate viziona, e o emisiune făcută la noi despre cum se falsifica in Ro diplome, iar suedezii ii angajează. 

 

https://www.svtplay.se/video/20026726/uppdrag-granskning/uppdrag-granskning-sasong-19-fake-nurses-english-version?start=auto&tab=2018

E vorba de diplomele de asistente medicale?

 

Da, s-a spart buboiul si la noi si deja e ancheta mare.

 

http://www.ziare.com/social/spital/scandal-in-suedia-asistenti-medicali-au-obtinut-diplome-de-studii-si-de-practica-false-din-romania-1538352

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...