Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

Miha, ce veste minunata pt sora ta! Da, e drum lung, dar e un inceput minunat! Pumnii stransi!

Velvet, felicitari pt masina si carnet! Sa ai drumuri frumoase!

Rall, ce ti-e si cu sotii astia... Eu cred ca dupa 17 ani, vrea sa te recucereasca. Nu ai si tu niste mobila de mutat, niste cauciuri de vara de schimbat, chestii din astea feminine:)))) Eu recunosc ca ma rasfat la multe chestii, si nu ca nu as putea, dar mi-e lene si il las sa se simta important...nu imi bag masina in garaj, nu imi pun benzina, de fapt nimic de masina, nu pun tablouri, nu mut mobila, nu schimb becuri, nu tund iarba, etc. (Cel mai tare ma distreaza cand il rog sa faca ceva si evident ca intai zice ca face mai tarziu... si atunci il amenint ca fac eu singura, in stilul meu :))) se mobilizeza imediat:))) Nu ii place sa dau iama in sculele lui... de cateva zile ma banuieste ca i-am ratacit ciocanul :)))) Va jur ca nu am pus mana pe el luna asta :)))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

E vorba de diplomele de asistente medicale? Da, s-a spart buboiul si la noi si deja e ancheta mare. http://www.ziare.com/social/spital/scandal-in-suedia-asistenti-medicali-au-obtinut-diplome-de-studii-si-de-practica-false-din-romania-1538352

 

Da, despre asta e vorba. Dacă ai timp, uita-te la emisiune, e titrata in engleză. E interesant de văzut. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha Anja, al meu e o combinatie :)). Eu ma ocup de mașina mea, m-am obișnuit, el m-a îndemnat. Dar restul chestiilor bărbătești le face el. El cu meșterii, ii bate la cap de cred ca aia nu mai vor sa vina la noi ever :))), ma mir ca încă nu i s-a dus vestea :). Tunde iarba, bate cuie, pune tapet, parchet și zugrăvește când îl apuca, repara scările, etc. Eu cu florile :)). 

In schimb sculele habar nu are unde ii sunt, tot pe mine ma întreabă :))) deși numai el umbla cu ele :))). 

 

Ah al meu scoate vase din mașina de spălat :)). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, ma bucur pentru voi, sa fie totul bine si sa ai o nepotica sau un nepotel sanatos.

 

Velvet, felicitari maxime, cunosc senzatia. Iti da multa incredere in tine, asa i? Si la scoala ma bucur sa aud ca se aranjeaza lucrurile.

 

Moon, v am recunoscut dupa bebei, cum nu. Sau ar trebui sa spun dupa flacai, vad ca s gospodari, dau cu aspiratorul, demonteaza chestii...

 

Viviana, bafta la operatie, sa fie un succes deplin.

 

Rall, fa l sa se simta util, barbatii adora asta.

 

Ioana, nu e drept sa dardai la servici. 19 grade e cam la limita legii cred.

 

Silvi, ai dreptate sa fii suparata. Asa s de buni la dat indicatii si facut comentarii barbatii astia. Deunazi al meu imi reprosa ca nu am metoda cand fac lectii cu copilul. Apoi ca avelado copil sta mult la tableta, suna cunoscut, nu? Astia s, cu astia defilam.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata  [clo]

 

anja multumesc  [flo2]  acum am vazut ca mi-ai scris...

 

Fleur multumesc  [floare3]  da,imi place,da trebuie sa incep sa conduc si singura,ca am emotii...

 

miha  [il] 

 

si ca sava spun ce-am facut aseara si cat de suparata am fost-am mers iar vreo 50 km pe intuneric,ceata,curbe,totu'ok.si in parcare,langa bloc,am lovit o masina  [:(]  acum merg sa ii pun nr in geam omului. [:(] i daca nu ma cauta,merg la politie...tare suparata sunt! i-am indoit aripa stanga spate,e un matiz.si a mea are spoilerul indoit si vopseaua zgariata putin... [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...