Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

Silvi, depinde ce locatii sunt prin jur, daca aveti frigider in camera, ce mananca fetele. Noi am fost o singura data la all inclusive, in rest amestecat terase, cumparam hamsii prajite sau pizza, faceam in camera salata sau cartofi prajiti, o supa de iaurt, ceva rapid.

 

Apropo de Grecia, am vrea si noi in vacanta, nu am fost niciodata, asa, daca ma uit pe net, mai mult ma incurc, toate insulele sunt frumoase. Vrem si vizitat si distractie, dar nu genul baruri, petrecere. Idei, please .... [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 Se numeste "Vidisic Carbogel Ooggel"

 

Asa arata https://www.efarma.nl/vidisic-carbogel-ooggel-2mg-g-tube-10g/15642267

 

Asta are in el:

De werkzame stof in dit middel is carbomeer. 1 g ooggel bevat 2 mg carbomeer.De andere stoffen in dit middelzijn cetrimide (conserveringsmiddel), natriumhydroxide,sorbitol en water voor injectie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marion, asa, am inteles acum, e un substituent de lacrimi. multa sanatate, sper sa isi faca efectul. 

si asta e de incercat: https://www.efarma.nl/systane-gel-drops-flacon-10ml/15931439

daca e vorba de asta, ar trebui folosit aproape tot timpul. e interesant daca se accentueaza cand el are si alte simptome alergice

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza din coltul meu friguros! 

 

Vacanta asta m-a secat. Nu am plecat nicaieri, in schimb m-am pricopsit cu musafiri o saptamana incheiata. In concluzie, abia astept sa se termine vacanta si sa ne revenim.

 

Velvet felicitari pentru permis si masina. Nu te descuraja, toti am avut belele din astea, mai devreme sau mai tarziu. Parcatul e o provocare in spatii mici si cand capeti experienta, d'apai la inceput. Si eu prefer sa parchez unde gasesc locul potrivit si sa merg mai mult pe jos, chiar si dupa 25 de ani de permis si cca 15 ani de condus efectiv.

 

Laura multa putere si sanatate mamei!

 

Marion sanatate copilului, sa nu fie nimic grav!

 

Ioana, mai ce dulceata ai acolo sub curcubeu!

 

Judoka, recomand Kefalonia. Plaje de toate felurile, peisaje superbe, orasele mici bijuterii,

 

Silvi depinde de stilul vostru de calatorie. Daca sunteti genul care stati pe o plaja, luati cu masa. Grecia e frumoasa, variata, parerea mea este ca merita cel mult un mic dejun si restul de mese, printre plimbari, la nenumarate taverne pe care le gasesti la tot pasul. Copii mici sau mari (eu am plecat cu ei la drumuri lungi de la cateva luni), noi preferam sa innoptam pe drum, nu ne place condusul noaptea. Daca drumul o cere, facem si 2 innoptari pana la destinatie.

 

Noi anul asta tintim o vacanta in Peloponez, in care sa alternam plaja cu vizite la obiectivele istorice. Vom sta cateva nopti in cate o locatie si ne mutam si tot asa, ca sa putem acoperi distantele mari intre obiective.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...