Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

 

 

Mihaela, pai in Grecia sunt aceleasi insule, nu cred ca vor face rost prea curand de altele noi :))))) Dar noroc ca-s multe si variate.

 

:)))), așa e. El se referea ca a văzut deja istorie greceasca, pe insule ce sa vadă? Eventual câte o ruina (a văzut deja) și Nah, insule :)). E satul de a noastră. 

 

Eu aveam chef de un concediu in care sa nu programez multe. Sa stam câte o zi la plaja, baie, sa explorăm când ne plictisim, sa stam 2-3 nopți pe câte o insula, sa mergem mai departe. 

 

Imi plac concediile in care explorăm, îmi plac tare mult. Dar as vrea sa combinam cum făceam când erau copiii mici. Atunci făceam Pt ele. De când mergem numai noi doi, al meu nu mai face compromisuri. Lui nu ii place sa stea la soare, pe plaja. Dar trebuie sa insist, mie îmi place sa combin :). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Citesc ca scandalul ia amploare. Atenție la avocați! 

 

http://mobile.hotnews.ro/stire/22961498

Da.

si sa sa vezi cate mistocareli pe Fb: tzatze false, gene false, unghii false, par fals si va mirati ca va opereaza un medic fals.

 

Miha, am facut hemoleucograma completa,  Ag HVb, Ac HVC, INR, glicemie, Vsh, TGO, TGP, uree, creatinina, sumar de urina, cardiologie, secretie conjunctivala.

Cea mai nasoala  a fost secretia conjunctivala ca a tarat un betisor special in interiorul pleoapei de jos de la un colt la altul al ochiului. Si e usturacios.

 

Unele mi se pare inutile. Dar, daca mi le-au cerut ce naiba sa fac.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Da. si sa sa vezi cate mistocareli pe Fb: tzatze false, gene false, unghii false, par fals si va mirati ca va opereaza un medic fals. Miha, am facut hemoleucograma completa, Ag HVb, Ac HVC, INR, glicemie, Vsh, TGO, TGP, uree, creatinina, sumar de urina, cardiologie, secretie conjunctivala. Cea mai nasoala a fost secretia conjunctivala ca a tarat un betisor special in interiorul pleoapei de jos de la un colt la altul al ochiului. Si e usturacios. Unele mi se pare inutile. Dar, daca mi le-au cerut ce naiba sa fac.

 

Da, miștocăreli pe fb am văzut și eu. Dar astea sunt știri reale, nu? 

 

Omg, ce de analize! Și de hepatita? Dar te adoarme Viviana? De ti-au făcut atâtea? 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, când a fost diana acasa acum o săptămâna, i-am luat sânge și i-am făcut câteva analize. Ea a avut probleme cu fierul anul trecut și a vrut sa vadă ca e Ok. E Ok. 

Dar am făcut și alte câteva așa mai importante, printre care și TSH (hormonul tiroidian). Care era mare, mai mult decât dublu peste limita. I-am făcut și T3 și T4 care sunt in scădere, unul chiar ceva sub limita. Am citit pe net ca se recomanda Levaxin la așa valori. Simptome in afara de oboseala nu are. Al meu zice ca el nu ar fi dat Levaxin, ar fi ținut puțin sub control analizele. 

 

In fine, a mers acolo in Åre la dispensar, i-au dat Levaxin. Ia de doua zile. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nu ma adoarme. Pune picaturi anesteziante.
o sa fie bine.... o sa vezi.  Si tata era f speriat.... Idar a fost totul mai usor decit credea, a fost un pic greu dupa operatie , 1-2sapt sa nu raceasca, sa nu doarma pe partea aia. Acum regrets ca nu a facut o mai devreme. Vede ca vulturul! 
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...