Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

neata  [clo]

 

mianna  asta mi-am zis si eu de cand am inceput scoala de soferi, toate proastele conduc... [alcool]  ma mai motivam asa cand aveam creierul praf...

 

acum incepe partea a 2 a grea-aventura de-a conduce cu adevarat. [alcool]

 

va pup.zi frumoasa cu soare!  [flo2]  la mine a iesit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mcoca multumesc. [flo] [

 

Judoka, am cautat si eu pe net dar 99.9% din articole dau nume de alint ptr iubiti, nu ptr copii. Si unele poate se folosesc in ambele instante dar nu pot sa fiu sigura. O sa pastrez articolul ptr cand personajele adulte vorbesc intre ele, multam [flo]

 

Marion, cum mai e cu ochiul? Voi doreati sa va luati catel? Ce ati facut pana la urma?

 

Mianna, am apucat sa vedem si noi Boh Rap cat a fost socrella aici. Fain film, te inteleg de ce l-ai vazut de 3 ori. Sper sa te mai eliberezi la munca, desi cu demisia si medicalul, mai greu. Freziiiiiiii [il]

 

Anja, macar erau la reducere piesele alea? Na, acum sunt bine-cumparate.

 

Laura25, cum mai e mama ta?

 

Ant, cum mai e socrella? [

 

serialbastre, si ei patesc frecvent asta ca intru de pe tel aproape exculusiv. Cand imi aduc aminte scriu ce am de zis in alta parte (in Notes, sau in Mail) si apoi fac copy/ paste la text in forum. In general esti bine, sanatoasa, vesela, frumoasa? [:D]

 

Miha, macar are Diana zapada de schiat.

 

Laura78, Viv, Vi06, Silvi, Ella, Fleudelise, Roli, mama lui Patrick si Marc (valeleu, am uitat ce nick ai [fri] ) Velvet, sa aveti un weekend fain! Si daca am sarit pe cineva ma scuzati si puneti pe seama neuronului obosit.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles ca am uitat: Rox, Corina si Monica, weekend fain sa aveti!

 

Edit, eram convinsa ca azi e sambata, chiar am vrut sa o intreb pe Velvet ce incepe ea asa de complex de duminica. Cred ca e cazul sa ma bag inapoi in pat si sa ma trezesc peste cateva ore, cu capul meu, nu cu capul de pod pe care il am acum... [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

serialbastre, si ei patesc frecvent asta ca intru de pe tel aproape exculusiv. Cand imi aduc aminte scriu ce am de zis in alta parte (in Notes, sau in Mail) si apoi fac copy/ paste la text in forum. In general esti bine, sanatoasa, vesela, frumoasa? [:D]

 

Sunt spre însănătoșire. Am avut o viroză urâtă,  urmată de o sinuzită şi mai urâtă.  Mai am ceva urme,  dar o să treacă.  

Sunt frumoasă în stil rubensian : albă,  grasă şi frumoasă.  [:-)))]

Sunt veselă pentru că îmi propun să fiu. Aştept primăvara,  iarna asta mi s-a părut mai lungă şi mai grea ca niciodată . 

Sunt bucuroasă  că de astă vară ( oare chiar nu am mai scris de atunci ?!!!) cochetez cu mersul la sală.  Eu, o antisportivă, abia aştept să merg şi îmi place starea de bine pe care o am după. Acum am luat forțat o pauză de aproape 3 săptămâni,  dar mâine seară acolo sunt.  Am în plan să alerg,  dar să se mai încălzească nițel. Am făcut o încercare în toamnă,  am fost la un cros unde am alergat 10 km. Mi-a plăcut mult! 

 

Cam asta despre mine. Poate reuşesc să scriu mai des,  că de citit citesc tot. Şi mă bucur, şi mă întristez  , şi sunt alături de fiecare pinguin. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seri, felicitări pentru mersul la sală! Nu cred că ne-ai scris. Eu cred că aș leșina dacă aș alerga 5 km :D.

 

Ioana, pe mine m-ai uitat   [masc]

 

Eu am avut un weekend administrativ. Al meu e la București și m-a sunat că nu-și mai poate folosi cardul (și l-a blocat cumva) și n-are nici bani la el  [batcap] . Și bineînțeles că a refuzat orice propunere din partea mea, zice că speră să-i ajungă benzina până acasă  [batcap] . Și ai voștri sunt așa încăpățânați???

 

Mă duc să croșetez ceva de mâncare. Sper să nu mă sune al meu să-l remorchez de pe autostradă...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seri, felicitări pentru mersul la sală! Nu cred că ne-ai scris. Eu cred că aș leșina dacă aș alerga 5 km :D.

 

Ioana, pe mine m-ai uitat   [masc]

 

Eu am avut un weekend administrativ. Al meu e la București și m-a sunat că nu-și mai poate folosi cardul (și l-a blocat cumva) și n-are nici bani la el  [batcap] . Și bineînțeles că a refuzat orice propunere din partea mea, zice că speră să-i ajungă benzina până acasă  [batcap] . Și ai voștri sunt așa încăpățânați???

 

Mă duc să croșetez ceva de mâncare. Sper să nu mă sune al meu să-l remorchez de pe autostradă...

Ah, nu-l remorchezi ii duci doar un bidon de benzina.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...