Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

Am inceput o dieta data de o dr. nutritionista, nu mie ci unei prietene. Tine 10 saptamani. 2 saptamani mananc numai carne, oua de prepelita si ceva mezeluri. Am voie sa beau cafea, ceai verde, ceai de plante si zeama de lamaie. Mai am voie sare, piper, usturoi si mustar de dijon.

Dupa 2 saptamani vine una de legume in care voi manca ciuperci + legume. Apoi combinat pana la sfarsit.

Mai iau picolinat de crom si pastila cu otet de mere (astea mi se par prostii dar le iau)

 

Astazi se termina prima saptamana. Nu am murit de foame, nu am simtit nevoia de dulce si a inceput sa-mi placa foarte mult zeama de lamaie. 

Am slabit vreo 2 kg.

 

Cand ma gandesc ca saptamana viitoare am tot carne mi se face greata.

Am preparat-o in toate felurile posibile, am mancat peste de toate felurile in toate felurile.

In fine azi la pranz nu am putut manca decat 3 oute. Si ideea e sa mananci.

 

Ma gandesc ca o sa treaca repede saptamana viitoare.

Maine ma duc cu analizele la control preoperator, apoi la tara, de vineri pana sambata o sa fiu piratul chior, duminica si gata. Se duce si saptamana viitoare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rox și Anja, cine e Marcel?

asa o intrebare inocenta, dar m-ai facut sa rad... [:D]

vezi daca nu te uiti la campionatele de ski si

stai ingandurata cum remorchezi sotu' [umbrel]

Dansul este, cel mai faimos la ski (Rox nu tine cu el, eu da:)))

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQJCKKFDcgbdz-dcw01Xcx2V6wlLIw2phQ5XXDEQDlChc6zlc0e7Q

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sigura ca exista si alte forme de viata in Univers.

Deseori m-am intrebat cum ar fi sa apara pe pamant. Dar acuma repede sa le prind si eu.

 

Voi va ganditi vreodata la ttreaba asta? Mi s-ar parea cunoasterea suprema. S-ar schimba cred complet perceptia asupra vietii noastre. Poate s-ar elucida niste mistere.

 

Mie nu mai imi ajunge Pamantul. Ma gandesc ca ne-am nascut gresiti. Atatea orori ce am putut face si tot nu ne potolim.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu, acum am citit de dieta ta. Eu n-aș putea veci să mănânc atâta carne. Să bei multă apă, carnea în exces solicită rinichii, din câte știu eu.

Am de baut 3-4 litri pe zi de lichide. Oricum s-a vazut totul la sumarul de urina.  [:D] Si in 2 saptamani nu se intampla nicio nenorocire.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna din Islanda. E soare și zăpada, dar drumurile curățate. Sa vedem cum umplem cele trei zile. Avem croit un plan, sper sa reușim sa îl facem. 

 

Ioana, Diana nu a prea schiat Pt ca a fost tot obosita, din cauza tiroidei. De doua zile spune ca începe sa simtă puțin efectul medicamentului (eu zic ca e Placebo, dar bun și ăla :)). Așa ca spera sa schieze in zilele ce vine. Și sa rămână zăpada și Pt fetele astea mai mici ce merg acolo peste doua săptămâni :). Silvia &Co :). 

 

Daniela, sa ajungă soțul acasa fără sa te solicite :). 

 

Seri bravo Pt sala! Eu încă nu m-am mobilizat :(. 

 

Seara frumoasa! 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...