Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

An nou, karma noua pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 978
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ziceati ca lucru mult?

 

pot sa va citez? ca se pare ca am niste cretini pe proiect care au decis ca nu-mi ajung cele 4 tari (ca mai am si Romania si Moldova, pe langa mult-blamatele Olanda si Belgia), si ca ar fi o idee buna sa iau si Grecia. nuuuu, nu ca sa ma duc acolo in vacante [:)]  ci ca sa curat mizeria de pe proiect pe care-a facut-o vreun alt coleg care i-a supervizat pana acum.

 

sper ca "nu'-ul meu a fost suficient de categoric, ca o sa-mi sara tandara daca mai insista.

 

 

revenind la Grecia, in Thassos si in Creta am fost de Paste. mi-a placut sa vad obiceiurile lor - o procesiune pe strazi in noaptea de inviere, si am mancar un miel bun de tot la taverne pe malul marii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va las pozele "after"...scuzati multiplele aspiratoarele din imagini...nu eram gata cu curatenia :) dar copilul vroia poze de la fata locului si eram in furia curateniei si pe text cu pruncul in acelasi timp. Canapele sint acoperite cu patura ca nu le plac bestiilor sentimentul de piele rece...na, recunosc ca ii rasfat si ii las pe canapele (ceea ce stiu ca e contraindicat).

post-128087-0-96333400-1549897989_thumb.jpg

post-128087-0-10236600-1549898005_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, ce bine ca ai scris de concert...uitasem... ma duc sa ma inregistrez, chiar daca stiu ca nu am sanse :))

Ant, ti-am vazut pozele cu olandezii si te-am invdiat pt momentele alea... Era si fata cu perla? Mi s-a parut ca nu e prea semana cu ce am vazut eu!

Mianna, astia chiar te chinuie... dar tu nu poti zice "nu"?

Fleur, inca aveti zapada multa?

Eu nu am fost o mama ff dedicata... am inceput sa lucrez cand baietii aveau 6 luni...Ca ma vrut eu nu ca trebuia... simteam ca trebuie sa ies dintre biberoane si carucioare.. am avut ajutor de la bunici, am trimis si copiii la mama in RO, i-am dat la gardinita de f mici..Pe mine, faptul ca am o cariera care ma provoaca, ma echilbreaza, imi da incredere in mine, imi da un sens.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...