Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Buna! Uau... Nu credeam ca se mai folosesc forumurile pt discutii! Ma simt batrana

Dar noi, multe dintre noi care suntem aici de peste 10 ani?

Cand am gasit forumul, prima oara, avea fii-mea 6 ani. Acum e studenta.  [:)]

E un loc in care am scris si de bune si de rele, am primit si dat sfaturi, si ne-am facut multi prieteni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc! Ahhh nu reusesc sa-mi amintesc ce user aveam. Mi-ar fi placut sa vad cum gandeam pe atunci. Imi amintesc de o discutie cu cineva, in care eu sustineam sus si tare ca eu si sotul n-o sa ne despartim in veci, ca totul e lapte si miere, bla bla si... Iata-ma dupa cativa ani divortata, recasatorita si cu inca un copilas nazdravan (si dulce)  [batcap] Acu'... E tot lapte si miere, dar nu mai am curaj sa spun ca o sa tina pe vecie :)) Vad ca am postat de 2 ori acelasi lucru. E vreο posibilitate sa sterg? Haideti sa va spun cum am ajuns pe forum... Mi-a pus scotch pe gura marele Zuckerberg, sau cum l-o chema si n-am mai avut ce face pe facebook, asa ca am inceput sa strabat batranul Google in lung si-n lat; mi-am facut cont pe twitter, pe google+ (mi-am prins urechile pe-acolo, va spun sincer) apoi mi-am amintit de forumul asta si de inca unul, pe care inca n-am intrat - la ce intrare am avut pe asta... nici sa scriu un post intreg n-am fost capabila, la ce sa ma mai fac de ras si dincolo.. :) Bine, adevarul e ca restrictia de pe facebook mi-am meritat-o din plin... Am distribuit ca o disperata, fara numar, un link pt a aduna voturi la un concurs :) dar na... Toate se intampla cu un scop; cum altfel era sa ajung eu aici, pe forum?!  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...