Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce parere aveti?


Marox

Recommended Posts

Cadourile sunt foarte dragute si bine gandite. E el mai timid.

 

Daca ii este rusine sa le dea spune-i sa le lase seara undeva, in bucatarie de exemplu, cu un bilet dragut, gen, Franta va saluta, Franta va multumeste, Franta va astepata, O farama din Franta  - ceva neutru dar dragut. Atunci gazdele o sa-si dea seama ca nu e asa curajos.

 

Apoi vorbeste cu parintii nu cu fata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 29
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Marox, ma bag in seama, ca am baietii tot pe la varsta aia. Cred ca si ai mei tare s-ar fi codit sa dea cadourile...Bine ca le-a dat pana la urma, dar cinstit nu mi s-ar fi parut sfarsitul lumii daca nu le dadea...Oricum si eu as fi insistat putin...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu stiu ce gasesc atat de jenant in asta. [:)] .. Dar i-am acceptat....La ai mei era "emberrassing" sa opresc masina dimineata langa statia de autobuz :))) [batcap]ca sa treaca drumul spre scoala... Sau nu voiau sa ii duca o cutie de bomboane la sf scolii profei de romana. Nic nu stiti cat i-am rugat, si am pitit cutia intr-o punga sa nu se vada. Si biata femeie vine special pt ei la scoala...Nu mai zic acum de 1 Martie ca refuza sa ii duca un buchet cu flori... Sa vad cat de insistenta pot sa fiu [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...