Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[hia]

 

viv ma bucur ca ti-e mai bine! sa fie si mai bine!  [flo2]

 

miha felicitari fetei tale!  [floare3]

 

daniela felicitari si la cat mai multe in minus!  [ping1]

 

ant sanatate! 

 

mianna nu,nu esti singura,mi-am luat si eu acu'ceva ani de-ala de legume.o data l-am bagat in  cartofi si i-am zis pa! [alcool]

 

totul cu un cutit.dovleceii doar ii spal.poate nu e ok ce am eu.dar merge si cu un cutit  [batcap]

 

va pup. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu sunt ca Anja, ador curățătorul de legume vertical, am unul de vreo 10 ani și deși am încercat altele, nu mi-au plăcut. Cel de la IKEA nu e gros Fleur? La mine asta e problema, trebuie sa fie subțire :)). In mâna adică. Eu IKEA nu am, slabe șanse sa ajung curând. Dar am reținut.

 

Da, e mai gros, cu priza ergonomica. E perfect asa. Mie alea usoare imi sar din mana, v am zis ca s neindemanateca. Anja, merita sa l incerci, mai ales ca e si f ieftin.

Produse Ikea se pot cumpara si online.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Produse Ikea se pot cumpara si online.

 

Sigur, am și cumpărat. Problema e ca la mobila de ex costa mult extra transportul, Pt ca stam pe insula. Dar nu am avut incotro. La restul nu costa așa de mult, dar Pt un curățător de legume de 10kr platesc 69 kr transport :). Oricum eu am, e foarte bun asta al meu. De fapt am doua, unul cu mâner de plastic ce are priza, ăla e preferatul soțului :)). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, ma bucur, ce frumos ai descris vederea dupa operatie. E fascinant progresul, cum se repara vederea, auzul...

 

Doar de curiozitate, de ce nu se pot opera ambii ochi intr o singura interventie?

Chirurgul trebuie sa se asigure de succesul primei operatii.  Se repara mai intai ochiul cel mai afectat. Ca la orice interventie exista riscuri si organismele raspund diferit la inlocuirea unui produs natural cu o piesa de schimb.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...