Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Mai scurt decat schita? Momentul? Alea ale lui Caragiale? 

nu-s sigura ca exista moment ca lucrare literara; cred ca cel mai scurt e schita:

 

Speciile literare ale genului epic cuprind:

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna după-masa! :)

 

Diana va mulțumește Pt felicitări! 

 

Ea are doua prietene ce au lucrat trei sezoane și una lucrează acum al patrulea sezon in Thailanda la TUI și au fost mulțumite. De asta s-a hotarat sa aplice și ea. A fost vineri in Stockholm la interviu, al doilea. Primul a fost via Skype și a avut un test apoi de făcut. La asta de vineri au avut de lucru in grup, apoi sa se prezinte in engleză, sa vorbească puțin despre ele (a fost un grup de vreo 8 fete tinere) tot in engleză. Vreo 6 ore a fost tot “interviul”. 

 

N-am călătorit niciodată cu TUI, noi nu folosim agenții de turism, mergem pe cont propriu mereu. 

 

Laura25, ce îmi place de Bianca! Sa ajungă sa își împlinească visele! 

 

Moon am văzut și eu plimbarea voastră, foarte frumos! 

 

Daniela, tine-o tot așa! 

 

Eu trebuie sa ma apuc de ceva mișcare. Ma enervează șuncile care atârna, vreau mușchi in loc :). Sa văd cum ma mobilizez... 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

miha [flor] eu as conduce mai mult si des,dar nu-mi vine sa plec singura inca [ph34r] ...stiu ca trebuie,dar... [alcool] daca ar fi cineva sa mearga cu mine de cateva ori pe distante mai mari,mi-as da drumul altfel...

 

Te cred. E bine și așa, e un pas mare de tot. Și o sa fie tot mai ușor, o sa ai curaj sa conduci distante tot mai mari, ai sa vezi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...