Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

Nu am noutati. Vremea e inca buna, fetele au programul obisnuit, scoala/gradi, antrenament. Aseara am iesit pe malul lacului la plimbare si apoi am gatit pana la 11 [:)]  

 

Viv, nu-i baga in seama pe vecini. important e sa ai grija de ochi. Daca nu erai tu, era altcineva care tragea conducta si tot nemultumiti erau. 

 

Ioana, sa aveti vacanta frumoasa si sper sa gasiti si zapada.

 

Vivi, ma bucur ca baiatul tau e mai bine. Multa bafta prietenului cu afacerea!

 

Velvet, pana la urma ti-ai rezolvat problema cu postul?

 

ella, ce fata mare ai! inca putin si zboara din cuib. timpul trece foarte repede dar eu incerc sa ma bucur de fiecare etapa. ma bucur ca te-ai obisnuit repede cu noul job. tu oricum esti in continua miscare, nici nu ma gandeam ca nu te adaptezi.  [flo2]

 

Miha, am citit ce scriai de rezerva de apa. e ingrijorator mai ales ca in alte zone apa se risipeste si se utilizeaza fara nici un control. sper sa fie doar atentionari si sa nu se aprinda nimic.

 

nu mai stiu ce am citit...ma intorc la rapoartele mele!

zi buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața! 

 

Azi lucrez de la 10, ca ieri am fost de după-masa. 

 

Au venit meșterii, lucrează la ultima fereastra. Aleluia! Apoi vin finisările. Dar măcar feresterele sunt montate. 

 

Silvi cum e cu bona? Ai găsit pe cineva? Sau tot bunicile se împart? 

 

Anja, adolescenții ăștia zici ca sunt de același fel! Exact așa e Silvia, cu vasele și ordinea in Bucătărie. Ce am găsit când ne-am întors din Islanda, ca ea își gatise trei zile :)). Dar a fost bun, am mâncat și eu din ce a făcut. Somon la cuptor cu sos de brânza feta. 

 

Nu, nu s-a aprins nimic ieri, azi nu mai e avertizarea. 

 

In schimb am citit că in Atlanticul de Nord e un super ciclon care va trece prin vestul Islandei in drum spre Groenlanda. 

 

V-am zis ca ccc colega daneza care a venit din Insulele Feroe la noi, pleacă înapoi acolo? Are un băiețel cu un feroez (a aflat ca e însărcinată la vreo doua săptămâni după ce s-a mutat aici, se despărțise de el) și pana acum a crescut băiatul singura (nu are părinți si nici rude). A fost in vacante acolo si acum s-a hotarat ca băiatul sa crească cu familia tatălui. 

 

Gata, e timpul sa plec la job! O zi faina. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Roli, e zapada la munte? Noi venim in Ro duminica ca sa ne tavalim in zapada si cum la Buc sunt 14 grade...  [surf]

 

 

In oras nu mai e nimic, azi e zi de primavara. Se anunta ca de maine ninge. Dar sus, pe partii e ceva.

Daca ajungi in Brasov dupa tavaleala in zapada, si ai si timp, da un semn. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, e piatra de pe insula, din partea de est. De aici http://www.slitesten.se/produkter

 

A noastră e Norrvange polerad. Un gri deschis cu incluziuni, ca un mozaic. ce am avut acasa era tot piatra dar era maro cu incluziuni. Acum ferestrele sunt albe pe interior și maro pe exterior. 

 

Cred ca o sa arate fain. Imi place mult piatra decorativa, cand ne-am facut aleile am stat pe net o groaza sa caut - noi avem piatra sparta (pietris decorativ).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, voi acum intrati in vacanta de plecati in Ro? Ce zapada? poate cules de ghiocei...

 

Va las pt delectare :))) un articol despre "sexul in literatura romana! [balcon]

https://www.scena9.ro/article/pozitii-sexuale-literatura-romana

 

 

Vacanta: da, acum. trimestrele sunt impartite in 6-7 sapt, o sapt vacanta, apoi iar 6-7 sapt (exceptie Pastele care deregleaza un pic). 

 

 

Sexul la romani  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...